Driclor ile Aşırı Terlemeyi Önleyin!

Kadın ve erkeklerin yaşadığı en büyük problemlerden biri de terlemedir.  Ter, cinsiyet ve yaş ayrımı gözetmeksizin her yaşta ve kişi de görülebilmektedir. Özellikle yaz aylarında daha sık yaşanan terleme probleminin nasıl oluştuğuna ve önlemek için neler yapılabileceğine birlikte göz atalım.

Ter Nedir?

Vücut sıcaklığı arttığında ter bezlerine uyarı gider, sıvı deri yüzeyine çıkar ve bu döngüye terleme denir. Vücut sıcaklığı yaz aylarında daha fazla arttığı için terleme sıklıkla bu aylarda görülür. Ter hakkında doğru bilinen yanlışların başında ise terin kötü koktuğu gelmektedir. Nasıl yani ter kötü kokmaz mı? Dediğinizi duyar gibiyiz. Evet ilk duyulduğunda ne kadar kulağa garip gelse de ter kötü kokmaz! Çünkü ter vücudun ürettiği su ve tuzdan oluşur yani kokusuzdur. Peki terleyince kişi neden kötü kokar? Hemen bu soruya da açıklık getirelim.

Ter bezlerinin fazla çalışmasıyla vücut sıvısının deri yüzeyine çıktığını ve terlemenin bu şekilde oluştuğunu söylemiştik. Oluşan bu sıvıda bakteriler bir ortam hazırlar ve terin içine yerleşerek daha fazla ürümeye başlar. Bu durum ise vücutta kötü koku oluşmasına neden olur. Terlemeyle birlikte kötü koku oluşumu kişiyi son derece rahatsız eder. Bu durumu engellemek ve aşırı terlemeyi önlemek için size harika bir önerimiz var!

Driclor, ter bezlerine zarar vermeden aşırı terlemeyi önleyerek bakteri ve kötü koku oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Aşırı terleme problemi için oldukça ideal olan Driclor roll on nasıl kullanıldığı da son derece önem taşır.

Driclor Kullanımı

Öncelikle normal deodorantların dışında özel bir uygulama yapıldığını söylemeliyiz.

  • Ürün akmaması için düz bir zemine koyarak kapağını açınız.
  • Silindir başlığı ağız kısmına yerleştirerek kapağı kapatacak şekilde yerleştirdiğinizden emin olunuz.
  • Uygulama yapacağınız bölgenin temiz ve kuru olmasına özen gösteriniz.
  • Başlangıç olarak günde 1 kez geceleri yatmadan önce ince bir tabaka halinde uygulayınız.
  • Sabahları uygulama yaptığınız bölgeyi mutlaka yıkayınız.
  • Sonrasında tercihe göre günlük deodorant uygulayabilirsiniz.
  • Aşırı terleme problemi azaldığında haftada 1 veya 2 defa uygulanmalıdır.

Driclor ürününü Dermokozmetika.com’dan inceleyebilir uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir