Flatfy İnternetten Ev Arayanlar İçin Yeni Bir Devri Başlattı

İnternet üzerinde ev arama motorları her geçen gün kendini geliştirmeye ve yeniliklerle gelmeye devam ediyor.

Son zamanlarda tüm dünyada dikkatleri üzerine çeken Flatfy, Türkiye’de emlak alanında yeni bir soluk/alan açtı. Ev arayanlar için sunduğu arama motoru hizmetini büyük bir altyapı ve teknolojik devrim ile sunan Flatfy, gelecekte Türkiye’de en çok kullanılan emlak bulma platformu olabilir. Flatfy’i diğer ilan sitelerinden ve arama motorlarından ayıran birçok özellik bulunuyor. İşlini sadece otomasyon ilan çekme siteleri gibi yapmayan Flatfy, seçkin ve özelleştirilmiş bir hizmet sunuyor. Üstelik dünyada bazı pilot bölgelerde uyguladığı Flatfy Bird gibi özel ve daha önce denenmemiş uygulamalar ile merak uyandırıyor.

Flatfy Nedir? Türkiye’de ve Dünyada Neler Yapıyor?

Flatfy dünyada 37 farklı noktada hizmet veren bir emlak arama motoru. 2015 Yılında Kiev’de LUN ekibi tarafından kurulan start-up oldukça basit bir mekanizmayı çeşitlendirilmiş ve güçlü bir strateji ile yürütüyor. İlk olarak Polonya pazarında hizmet veren Flatfy; İlan panolarından, emlak şirketlerinin web sitelerinden ve çeşitli emlak partallarından gayrimenkul (ev, daire, arsa vb) ilanlarını topluyor. Flatfy, bütün bu verileri tek bir platform üzerinde sunuyor. Yüzlerce kaynaktan toplanan sonuçların tek bir arama ile kullanıcılara sunuluyor olması Flatfy’i özel yapıyor.
Flatfy birçok emlak sitesinde bulunan temel özellikler ve kendine has özellikler ile ilanları filtreleme seçeneği sunuyor. Site üzerinde onlarca farklı parametreye göre ilan arayabilirsiniz.

Şirket 2018 yılından itibaren Türkiye pazarında aktif olarak yer alıyor. Emlak alanında sunduğu teknolojiyle beraber araştırmalarda sunan Flatfy, Türkiye’de gayrimenkul piyasasının gelecekte önemli aktörlerinden biri olabilir. Flatfy Ülkenin farklı bölgelerinde yaptığı araştırmaları kullanıcılarına sunarak daha iyi yatırım fırsatları yakalamalarını sağlıyor.

Flatfy Özellikleri

Emlak piyasasındaki tüm ilanlar: Flatfy bir bölge üzerinde bulunan tüm ilanları kullanıcılarına sunar. Bu nedenle Flatfy üzerinden konut arayan kişiler, filtrelenmiş aramalarında çok daha fazla sonucu kolayca yakalayabilir ve inceleyebilir.
Kolay arama: Flatfy tamamen kullanıcı dostu bir arayüze sahip. Uygulama ya da site üzerinden emlak aramalarınızı kolayca yapabilirsiniz.
Yinelenen ilanları gruplama: Flatfy birçok platformdan ilanları çekerek kendi arayüzünde sunmasına rağmen, sunduğu ilanların yinelenmemesini sağlar.
İlan kalite kontrol: Flatfy’de yayınlanan ilanlar belli kriterleri karşılar. Böylece daha kaliteli ilanlara daha az zaman harcayarak ulaşabilirsiniz.

Flatfy hizmet verdiği bölgelerde özel data çalışmaları yapıyor. Türkiye’nin binlerce ilçesi için özel konut fiyat endeksi çalışmaları yapan Flatfy, konut bulmak isteyenler için oldukça özel bir araç.

Flatfy Türkiye’de Verdiği Hizmeti Geliştirmek İçin Piyasa Araştırmaları Yapıyor!

Flatfy geliştirici ekibi son yıllarda dünya çapında değer gören birçok ödülün sahibi oldu. Ekip emlak piyasasında yaptığı ufuk açıcı geliştirmeler ve yenilikler ile tanılıyor. Bu yeniliklerden en özeli Flatfy’nin Bird’i oldu. Bird şu an Türkiye’de hizmet vermiyor fakat gelecek zamanlarda Türkiye pazarında da yer alacak.

Bird daha önce dünyada eşi benzeri görülmemiş bir emlak arama sistemi sunuyor. Bu sistemle emlak aradığınız bölgeyi, caddeler arasında 3D görüntüye sahip bir şekilde gezebiliyorsunuz. Şehrin bir modelini sizlere sunan Flatfy, bu model üzerinde bütün satılık ve kiralık ilanlarını kullanıcılara sunuyor. Kullanıcı şehrin modelini gezerek bölgeyi yakından tanıyor ve emlak arama sürecini bambaşka bir noktaya çekiyor. Şu an pilot bölgelerde uygulanan bu sistem birçok ödülü almaya başladı bile. Şirket geçtiğimiz günlerde Türkiye’de Bird’in olması için araştırmalara başladığını duyurmuş ve bu konuda Türk gayrimenkul piyasasından ve yazılım geliştiricilerden fikir almak için form sunmuştu.

Türkiye’de son yıllarda Flatfy gibi start-up’lar yoğun ilgi görüyor. Piyasaya girdiği günden beri oldukça verimli bir büyüme hızı yakalayan Flatfy, yakın zamanda Türkiye pazarında hizmet alanını çok daha geniş alanlara arttırabilir.

Flatfy İş Ortaklığı Modelleri Sunuyor!

Flatfy dünyanın birçok noktasında binlerce partner ile çalışıyor. Flatfy ile iş birliği ne anlama geliyor?

* Flatfy partnerlerine trafik artışı ve hedef kitlelerini müşteriye çevirme şansı sunuyor,

* Flatfy partnerlerine tamamen şeffaf ve uygun bir CPC modeli sunuyor.

* Farklı fiyatlandırma opsiyonları ile en iyi partnerlik sürecini hedefliyor.

* Flatfy partnerlerine veri sunmaktan kaçınmıyor. Google Analytics odaklı aylık raporları düzenli olarak sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir