Sardis Awards’a başvurular başladı

Finans sektöründe inovasyonu ve pazarlama başarısını kutlamak,sektörün en iyi projelerini ödüllendirmek üzere düzenlenen Sardis Awards’a başvurular başladı.

Sardis Awards’a başvurular başladı

Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Sardis Awards’ta bankalar, sigorta şirketleri, finansal teknoloji şirketleri, diğer finansal kuruluşlar ve finansal kuruluşlara hizmet veren ajanslar on farklı kategoride yarışacak.

Geçtiğimiz yıl finans sektörünün yoğun ilgisiyle gerçekleştirilen Sardis Awards’ın ikincisi için başvurular 1 Haziran’da başladı.

Adını, Lidya Krallığı’nın başkenti ve “Paranın Doğduğu Kent” olarak bilinen Sardes Antik Kenti’nden alan ödül programı için başvurular 28 Ağustos’a kadar devam edecek. 29 Eylül 2020’de düzenlenecek ödül töreninde finans sektöründeki kuruluşların başarıları, “İnovasyon”, “Yaratıcılık” ve “Pozitif Sosyal Etki” ana kategorilerinde ödüllendirilecek.

MediaCat’in ev sahipliğinde gerçekleştirilecek organizasyonda; ‘Ürün ve Hizmet İnovasyonu’, ‘Müşteri Deneyimi ve Etkileşimi’, ‘Kurum İçi İnovasyon’, ‘Ekosistem Stratejisi’, ‘Yapay Zeka Kullanımı’, ‘İnovatif Hızlandırma ve Kuluçka Programları’ ‘Yaratıcı İletişim’, ‘Dijital Pazarlama’, ‘Kurumsal İletişim’ ve ‘Pozitif Sosyal Etki’ alt kategorilerinde ödüller sahiplerini bulacak.

Sardis Awards başvuruları sonucunda ödül kazananlar; finans sektörünün üst düzey yöneticileri, akademisyenler, araştırmacılar, vakıf yöneticileri ve sektörde etkin girişimcilerden oluşacak jüri tarafından belirlenecek. Jüri başkanlığı görevini ise; uzun yıllardır finans sektöründe bulunan ve halihazırda başkanlığını yürüttüğü Bayazıt Yönetim ve Danışmanlık Hizmetleri şirketinin yanı sıra çeşitli şirketlerde yönetim kurulu üyelikleri bulunan Tayfun Bayazıt üstlenecek.

28 Ağustos 2019 – 28 Ağustos 2020 dönemi içerisinde hayata geçirilmiş ve devam etmekte olan projelerin yarıştığı organizasyonda başvurular; arkalarındaki stratejik düşünce, geliştirilen çözüm fikri ve çizilen yol haritası üzerinden değerlendirilecek. Projenin elde ettiği sonuçlar ve hedeflenen başarıya ulaşması da değerlendirme sürecinde öncelikli kriterler olacak.

Yarışmaya 28 Ağustos 2020 tarihine kadar sardisawards.com üzerinden online olarak katılım sağlanabiliyor.

2019 yılı Sardis Ödüllerini Kazananlarını hatırlamak isterseniz aşağıdaki yazımı okuyabilirsiniz.

  1 Yorum

  1. Pingback: 2020 Yılı Sardis Ödülleri Sahiplerini Buldu - Fundalina

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir