Altın Bileklik Modelleri ve Fiyatları

Altın bileklikler özellikle bayanların kullanmayı sevdikleri ama farklı motifler kullanılan tasarımlar sayesinde erkekler tarafından da kullanılabilen takılar olarak gösterilebilirler. Tabi bu özellikleri sayesinde seçkin hediye seçenekleri arasında yer aldıkları da söylenebilir.

Bu nedenle web üzerinde altın bileklik modelleri sergileyen, daha geniş tanımlanırsa farklı takı tasarımları sunan siteleri inceledik.

Bu inceleme sonunda öne çıkan sitenin https://www.altinsepeti.com sitesi olduğu söylenebilir. Bu sitede bulunan yüzlerce takı alternatifi (tasarımı) arasında yer alan altın bileklik seçenekleri de hem fiyatlarıyla hem de tasarımlarıyla tüm isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek olan ürünler olarak görünüyorlar.

Altın Bileklik Modellerinin Özellikleri

Altın Sepeti tarafından sunulan sitede yer alan altın bileklik modelleri, 200 TL civarındaki fiyatlardan başlıyor ve 6 bin TL üzerine kadar çıkıyor.

Kalpli, Tektaşlı, Milli Motifli, Hayvan Figürlü, Çiçekli gibi farklı temalar kullanılarak tasarlanmış ve üretilmiş olan altın bileklik modelleri, farklı özelliklerdeki madenler ve değerli taşlar kullanılarak imal edilmiş. Fiyatlarındaki farklılıklar da bu özelliklerin değişmesinden kaynaklanıyor.

Tüm ürünler kendi şık kutularında ve yanlarında hediye paketi malzemeleriyle birlikte teslim ediliyorlar. Kargo ile teslim edilen ürünlerin kargo ücretleri (ürün 50 TL üzerinde olduğunda) firma tarafından karşılanıyor. Dolayısıyla tüm altın bileklik modelleri ve sitedeki ürünlerin tamamı ücretsiz kargo ile teslim ediliyor (Kapıda ödeme seçeneği hariç).

Örnek Altın Bileklik Modelleri ve Fiyatları

Altın Sepeti tarafından sunulan altın bileklik modellerinin bazılarını örnek oluşturması açısından aşağıda sunuyoruz. Daha ayrıntılı bir inceleme yapmayı ve daha çok altın bileklik modelini (ya da diğer takı modellerini) incelemek isterseniz siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Altın Minik Sonsuzluk Bileklik (179 TL)

Altın Minik Sonsuzluk Bileklik, 179 TL’lik fiyatıyla sitede yer alan en hesaplı altın bileklik modelleri arasında yer alıyor. Kullanılan sonsuzluk temasıyla da dikkat çeken bu model, 8 Ayar Altın ve 1 adet Zirkon taş kullanılarak üretilmiş. Şu anda 90 gr. karışık dolgulu hediyelik çikolata armağanıyla birlikte satışta olan Altın Minik Sonsuz Bileklik, Sevgililer Günü gibi çok özel bir günde sevgililerini mutlu etmek isteyen herkes için çok uygun bir seçenek olabilir.

Altın Fantazi Bileklik (6.609 TL)

Sitede bulunan daha pahalı altın bileklik modelleri arasında Altın Fantezi Bileklik ismiyle sunulan bu bileklik gibi dikkat çekici ve gösterişli bu tasarımlar da yer alıyor. 6.609 TL fiyatla satışa sunulan bu model, 14 Ayar Altın ve Zirkon taşlar kullanılarak 30 gram olarak imal edilmiş.

Altın Yılanlı Erkek Bilekliği (1601 TL)

Erkekler için tasarlanmış olan Altın Yılanlı Erkek Bilekliği, şu anda %10 indirimli olarak 1.601 TL fiyatıyla satışa sunuluyor. 4 mm genişliğinde ve 19 cm boyunda olan bileklik, Sarı-Beyaz renklerde 14 Ayar Altın kullanılarak ve 8,3 gram olarak imal edilmiş.

 

14 Ayar Kalpli Altın İpli Bileklik (449 TL)

İpli bileklik seçenekleri arasında bulunan 14 Ayar Kalpli Altın İpli Bileklik, 1,4 gram ağırlığında, Sarı-Beyaz renkli ve kalpli tema ile satışa sunulan altın bileklik modelleri arasında bulunuyor. İmalatında 14 Ayar Altın kullanılan bu modelin fiyatı 449 TL olarak belirlenmiş.

 

Altın Prestijli Şık Erkek Bilekliği (4.674 TL)

Bütçesi müsait olan kişiler açısından çok uygun ve seçkin bir takı seçeneği olarak kabul edilebilecek olan Altın Prestijli Şık Erkek Bilekliği, 14 Ayar Altın kullanılarak 21,10 gram olarak üretilmiş. 4.674 TL fiyatı ise bazı kişiler için yüksek olabilir ama gösterişli takılarıyla saygınlıklarını pekiştirmek, vurgulamak isteyen kişiler açısından çok da yüksek bir fiyat sayılmaz.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir