Anker Türkiye, İsrail ve Orta Asya Ülke Müdürü Cem Bodur Röportajı

Anker Türkiye, İsrail ve Orta Asya Ülke Müdürü Cem Bodur ile özel bir röportaj yaptım. “55 milyon mutlu müşteri” mottosu ile kalplere kazınan Anker hakkında merak edilenler yazımda.

Türkiye pazarına 2018 yılında giren ve inovatif ürünleriyle hayatımızda fark yaratan Anker’in Türkiye, İsrail ve Orta Asya Ülke Müdürü Cem Bodur ile özel bir video röportaj gerçekleştirdim.

Anker Türkiye, İsrail ve Orta Asya Ülke Müdürü Cem Bodur Röportajı

Anker Türkiye, İsrail ve Orta Asya Ülke Müdürü Cem Bodur ile özel bir video röportaj yaptım. Türkiye pazarına 2018 yılında giren ve inovatif ürünleriyle hayatımızda fark yaratan “55 milyon mutlu müşteri” mottosu ile kalplere kazınan Anker’in Türkiye, İsrail ve Orta Asya Ülke Müdürü Cem Bodur ile sohbet ettik.

Cem Bodur ile gerçekleştirdiğim bu video röportajda, Anker ve Anker çatısı altında satışa sunulan kategori markalarına ait ürünleri, Türkiye hedeflerini ve pandemi döneminde çeşitlenen kullanıcı yönelimlerini konuşma fırsatı buldum. Anker ürünlerini severek kullanıyorum ve fiyat performans açısından çıtayı çok yükselttiklerini düşünüyorum. Anker ürün deneyimlerimden oluşan bir hikayem ve sizlerle zaman zaman paylaştığım marka yolculuğum da var. Markanın ürünleri kullanmak beni mutlu ediyor. Röportajın sonunda Sevgili Çiğdem Özdemir’de bize katılarak Anker ürünleri hakkında deneyimlerini ve marka ile tanışma hikayesini paylaştı. Kendisine de teşekkür ediyorum.

Anker Türkiye, İsrail ve Orta Asya Ülke Müdürü Cem Bodur Video Röportajı

Anker Türkiye, İsrail ve Orta Asya Ülke Müdürü Cem Bodur Röportaj Soruları

Cem Bodur’a aşağıdaki soruları yönelttim.

Anker’in hayatımıza dokunan ve günlük hayatımızda fark yaratan pek çok ürünü var. Üstelik bu ürünler fiyat performans açısından ulaşılabilir seviyedeler. Ömür boyu garanti veren şarj kablolarından robot süpürgelere, aksesuar pazarının ezber bozan oyuncusu konumundasınız. Bunu nasıl sağlıyorsunuz? İnovasyonu ve teknolojiyi erişilebilir kılmanın formülü nedir? Şirket vizyonu ile başlayalım dilersiniz.

Anker’in dışında Soundcore, Eufy, Nebula ve Roav gibi kategori markalarınız var ve bu markalarınızın belli başlı ürünlerini ben de severek kullanıyorum. Bu kategorilerin hemen tümündeki ürün gamları farklı görünmesine rağmen günlük hayatımıza dokunan teknolojik ürünler. Anker ekosistemi hakkında siz neler söylemek istersiniz? Birbirlerini nasıl tamamlıyorlar?

Ürünlerinizin genel olarak kullanıcı algısı 10 Lira verdim 100 liralık hizmet aldım şeklinde. Bu durum şarj kablosundan kulaklığa, robot süpürgeden basküle dek değişmiyor… en azından yakın çevremden bunu hep duyuyorum. Türkiye pazarına 2018 yılında girdiniz ve kısa sürede bu güveni telkin ettiniz. Bunu nasıl sağladınız? Dönüşen tüketici davranışları ve talepleri çalışmalarınızı nasıl etkiledi / etkileyecek?

Koronavirüs ile birlikte evlerimize çekildik ve teknolojiye olan bakış açımızla birlikte temel alışkanlıklarımız da değişti. Belki bundan sonra kulaklık olmadan telefonla konuşmayacağız. Türkiye için pandemi öncesi hangi ürünlerinize kullanıcı ilgisi yoğundu, şu anda bu ilgi hangi yöne evrildi? Türkiye’deki yönelim ve globaldeki durumu da karşılaştırırsanız sevinirim?

Türkiye’de 750’den fazla mağazada ürünleriniz erişilebilir durumda. Bu zincir genişleyecek mi? Anker ve kategori markalarınızın globalde imrenerek baktığımız gelse de kullansak dediğimiz ürünlerini bu yıl içerisinde ulaşabilecek miyiz? Anker’in Türkiye pazarına nasıl baktığını da öğrenmek isterim.

Anker sadece inovatif ürünler geliştirmiyor. Patent portföyünüz geniş ve yeni teknolojilere de imza atıyorsunuz. Anker’in gelecek vizyonu ve hedefleri hakkında neler söylemek istersiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir