Avene Ürünleri

Dermokozmetik ürünleriyle geniş ve oldukça başarılı bir ürün yelpazesine sahip Avene markası Avrupa’nın dermokozmetik anlamda başarılı aynı zamanda da ilaç devi olan Pierre Fabre Dermocosmetics firmasına aittir.

Fransa’nın tarihi kaplıca köyü olan Avene yöresinden çıkan termal suları kullanarak birçok başarılı ürün üretmiş ve dermokozmetik ürünler içerisinde etkinliğini kısa sürede kanıtlamıştır.

Her cilt tipinin ihtiyaçlarına yanıt vermek amacıyla Eczacı Pierre Fabre tarafından kurulan Avene ürün yelpazesinde yine her cilt tipine uygun ürünler barındırır. Dermokozmetik ürünler içerisinde en sevilenlere sahip olan marka kaliteli ve kısa sürede etki gösteren ürünleriyle tanınır.

Dermokozmetik Bir Marka: Avene

Markanın adını aldığı bölge Eau Thermale Avene çok eski tarihlerden bu yana insanların hem kas-iskelet hem de cilt sorunları nedeniyle başvurdukları bir termal tedavi merkezi olarak bilinir. Avene termal suyunun bu denli ünlü olmasındaki neden Avene havzasının bitki örtüsü, jeolojik yapısı, toprağın alglerden ve bakterilerden oluşan bitki varlığıdır. Tüm bu özellikler bu bölgenin tüm dünyada ünlü bir termal su olma niteliği kazanmasını sağlamıştır.

Avene Eczacı Pierre Fabre tarafından kurulmuş olan dermokozmetik markasıdır. Marka Pierre Fabre Grubu’na aittir. Söz konusu bu grup araştırma geliştirme kültürüne vakıf, etik ve farmasötik değerler bakımından zengin bir kuruluştur. Uzun yıllar sektörde hizmet eden ikinci büyük bağımsız Fransız farmasötik firması kabul edilen Pierre Fabre Grubu 130 ülkedeki 10.000 çalışanı ile ilaç, aile sağlığı ve dermokozmetik alanlarında mükemmeliyetçilik ve yenilikçilikli atılımlar sergiler.

 Her yıl ilaçtan elde ettiği karın %20’sini yürütmekte olduğu Ar-Ge çalışmalarına aktararak onkoloji, dermatoloji, nöropsikiyatri alanlarındaki grup çalışmaları birçok yenilikçi bilimsel gelişmeler getiren Pierre Fabre Dermokozmetik ve İlaç firması Dünya genelinde başarılarını kanıtlar.

Cilt Sorunlarına Mucizevî Dokunuşlar

Avene cilt bakım ürünlerinde, günlük bakım rutinlerini dikkate almak üzerine faaliyet göstermektedir. Dermokozmetik alanında başarılarıyla bilinen gurup söz konusu bu rutinler ve ürünlerin cilde uyumlarının geliştirilmesine ve dermatolojik uygulamaların neden olduğu ciltle ilgili bazı yan etkilerin sınırlandırılmasına yardımcı olmayı amaçlayarak ürün portföyünü genişletmekte ve etkinliklerini her geçen gün geliştirmektedir.

Avene etkinlik, tolerans ve kozmetik anlamında dermatologların ihtiyaçlarıyla mükemmel uyum içerisinde olan bu formüllerin elde edilmesinde uzmanlarla çok yakın bir çalışma ilişkisi kurmakta, Pierre Fabre Dermocosmetics adı altında başarılı geliştirmeler yürütmektedir. Markanın dermokozmetik açıdan başarılı olması ise mevcut ürünlerin cildinizi iyileştirmesi, derinlemesine bakım sağlaması ve cildinizle ilgili sorunların ortadan kaldırması anlamına gelir. Dermokozmetik alanında başarılı bu marka söz konusu cilt ihtiyaçlarının belirlenmesinden çözüm sunmaya kadar, bir cilt bakım ürününün tasarımındaki her adım için ayrıntılı olarak çalışarak sizler için kalite ve güven odaklı ürünler geliştirir.

Dermokozmetik.com ile Avene Ürünlerine Ulaşmak Çok Kolay

Avene Eczacı Pierre Fabre tarafından Pierre Fabre Dermocosmetics firması altında dermatolojik tedavi ve uygulamalarda kullanılmak üzere kurulan Avene piyasaya girdiği ilk günden bugüne ürettiği başarılı ve etkili ürünleriyle sevilmektedir. Türkiye’deki faaliyetlerini Pierre Fabre Türkiye Ltd. isimli şirket aracılığı ile yürüten Aven ürünlerine dermokozmetik.com adresimiz üzerinden ulaşabilir cilt tipinize uygun ürününüzü belirleyerek sağlıklı ve ışıldayan bir cilde kavuşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir