Colgate Sensitive Pro-Relief

Colgate Sensitive Pro-Relief paketim geçen hafta elime ulaştı. Planımı dikkatli bir şekilde yaptım; ürünleri yaşları – cinsiyetleri ve diş yapısına göre kategorilendirdiğim tanıdıklarıma dağıttım. Bir hafta sonra ürünle ilgili fikirlerini alacağımı da belirttim.

Annem Fatoş’u dişleri kaplama olduğu için seçtim. Yapı olarak düzgün, zahmetsiz ve leke problemi yaşatmayan bir diş yapısı var. Annemin, diş macunu konusunda bizim aldıklarımızı kullanmak gibi bir rahatlığı var ki, özenle saklanan ona bedava biz ekstra harcama olan tüm kozmetik ve bakım ürünleri için de durum geçerli.

Fatoş Hanım, Colgate Sensitive Pro-Relief in dişlerini güzel temizlediğini ancak ağızında bıraktığı yoğun tadı sevmediğini söyledi, üstelik dişlerinden Colgate Sensitive Pro-Relief in kalıntılarını çıkarabilmek için daha fazla uğraşmak zorunda kaldığını da ekledi..

 

Kız kardeşim Özlem dişleri konusunda çok özenlidir. En pahalı ve revaçta olan ürünleri hemen alır ve dener. Colgate Sensitive Pro-Relief kullanması konusunda kendisini ikna etmek zorunda kaldım. Özlem’i seçmemin sebebi dişlerinin iri olması (bildiğiniz dişlek). Özlem, ürünü bir defa kullandığını ancak farklı bulmadığını söyledi.

Küçük kardeşim Esra, evimizde dişlerini en çok fırçalayan kişidir. Alt çene kemiği oldukça dar ve dişleri çok sıkışık, dolayısıyla dişlerini temizlemesi kolay olmuyor. Kendisi Colgate Sensitive Pro-Relief in temizlik yönünü beğenmiş, fazla fırçaladığında diş etlerinde de bir rahatsızlık olmamış ancak tadını o da annem gibi fazla keskin bulmuş.

Arkadaşım Özgür ve kuaförüm Onur ürünü denemeleri için verdiğim diğer iki yakınım. Colgate Sensitive Pro-Relief i test etmek üzere vermeden önce hangi ürünü kullandıklarını ve dişlerini ne sıklıkta fırçaladıklarını sordum. Klasik Türk erkeği olarak ikisi de benzer cevaplar verdi. Evde hangi diş macununu bulurlarsa, gerekli zamanlarda ve gerektiği kadar dişlerini fırçalıyorlarmış. Sonuç olarak Colgate Sensitive Pro-Relief i beğendiklerini söylediler.

Bana gelince; Uzun yıllardır evde ortak olarak kullandığımız Colgate diş macunları var ve diş fırçası olarak pille çalışan bir Colgate fırçam var. İtiraf etmeliyim ki tüplü ambalajında satılan diş macunu kullanmayı özlemişim ancak Colgate Sensitive Pro-Relief in güvenlik kapağını açarken zorlandım. Dişlerimi günde iki defa fırçalıyorum ve kahve içmeyi seviyorum… Colgate Sensitive Pro-Relief dişlerimi güzel temizledi, üstelik fırçalama sonrası kalan keskin tadı çok sevdim. Özellikle gece yatmadan önce dişlerimi daha uzun süre fırçalarım ve diş etlerimde de bir rahatsızlık hissettmedim.

 

Colgate Sensitive Pro-Relief in satış fiyatını bilmiyorum. Paketle birlikte gelen diş fırçası ultra soft idi, bir kere kullandım ancak bana göre çok yumuşak ve diğer diş fırçam daha işlevsel. Eğer bütçemden diğer Colgate diş macunlarına ödediğim kadar eksilme olacaksa, bundan sonra ağız sağlığım için Colgate Sensitive Pro-Relief i tercih edeceğim. Size de tavsiye ederim.

  3Yorum

 1. Avatar ozi   •  

  oncelikle bir konuyu aydinlatmak isterim. ben dislek degilim. ajda pekkan estetik yaptirip benim gibi dislere sahip olmak istemis demek ki iyi bisey (babaaannem söylemisti)

  • Fundalina Fundalina   •  

   Halk dilinde “dişlek” 🙂 Ayrıca keşke ben de dişlek olsam ama değilim işte mükemmel bir şekilde dizi dizi sıralanan dişlerim var.
   Bu arada Dipnot1; Dişleklik genetik değildir. Dipnot2; Ajda PEKKAN hiç dişlek olmadı. Dipnot3; Babaannem seni üzmek istememiş olabilir…

 2. Avatar gökhan   •  

  dişlek olmak kötü bişey deil herşeyin çaresi war ama şunu solemem gerekir bazı insanlara dişlek olmak çok yakışıyor 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir