Felis Ödülleri için Başvuru Süreci Başladı

Felis Ödülleri sektörde faaliyet gösterilen hemen her alanda yaratıcılık, etki ve kaliteyi ödüllendirmeyi amaçlıyor. 

Felis 2018 hakkında merak edilenleri yazımda bulabilirsiniz. 

1 Ağustos’ta başvuru süreci başlayan Felis Ödülleri, etkili ve yaratıcı projeler konusunda sadece ajansları değil, reklamverenleri ve bireysel başvuruları da değerlendiriyor.

Reklam ve pazarlama endüstrisinde etkili yaratıcılığın pazarlama çalışmalarındaki rolünü vurgulamak ve yaratıcı dünyaya katkı sağlayan tüm ekiplerin başarılarını ödüllendirmek amacıyla düzenlen Felis Ödülleri, 13 yıldır her yıl kendini geliştirerek büyümeye devam ediyor.

 

Felis Ödülleri için Başvuru Süreci Başladı

Reklam ve pazarlama dünyasında sadece yaratıcılığı değil, aynı zamanda yaratıcılığın marka hedeflerine sağladığı etkiyi değerlendiren tek yarışması olan Felis’e 14 Eylül’e kadar başvurabilirsiniz.

Sektörde faaliyet gösterilen hemen her alanda yaratıcılık, etki ve kaliteyi ödüllendirmeyi amaçlayan Felis, bu sene 16 ana bölümde başvuru alıyor. 7-8 Kasım tarihlerinde ödül töreni ile taçlandırılacak Felis 2018’in yeniliklerinde öne çıkan başlıklara gelince.

 

Felis Ödülleri için Başvuru Süreci Başladı.

 

Felis Ödülleri 2018 Yılı Yenilikleri

  • Marka Deneyimi ve Aktivasyon Bölümü: Felis’e bu sene, marka deneyimi projelerini gerçekleştiren iletişim çalışmalarını değerlendirecek Marka Deneyimi ve Aktivasyon Bölümü eklendi. Ajans ve reklamverenlerin başvurabileceği bölümdeki kategoriler, iki alt kırılıma ayrılarak Marka Deneyimi ve Müşteri Deneyimi ekseninde Felis sahnesine çıkacak.
  • Entegre Kampanyalar Bölümü: Çok mecralı ve birden fazla disiplinin birbirini beslediği bölüm yeniden şekillendi. Bölümde, yarışmaya gönderilen tüm kampanya çalışmaları sektörel kategoriler bazında değerlendirilecek.
  • Dönüştüren Pazarlama Etkisi Bölümü: Felis’e 2016 yılında eklenen Dönüştüren Pazarlama Etkisi Bölümü’ne; dijital platformlarda uygulama alanı her geçen yıl daha da genişleyen, alıcı ve satıcıyı buluşturan “Online Pazar Yerleri” kategorisi eklendi. Ayrıca sektörleri kapsayan alt bölüm de genişletildi.
  • Reklamveren Başvuruları: Mevcut bölümlere Marka Deneyimi ve Aktivasyon Bölümü’nün eklenmesiyle beraber bu sene reklamverenlerin de başvurabileceği bölüm sayısı 5’e yükseldi. Böylece reklamverenler; Dönüştüren Pazarlama Etkisi, Marka Deneyimi ve Aktivasyon, Markalı İçerik ve Eğlence, Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik ve Verinin Yaratıcı Kullanımı bölümlerine başvuru yapabilecekler.
  • Dijital, Mobil, Markalı İçerik ve Eğlence, Verinin Yaratıcı Kullanımı Bölümleri, jüri ve başvuran ajansların geribildirimleriyle güncellendi.

 

Felis Proje tarihleri

Yarışmaya 1 Ekim 2017- 14 Eylül 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilmiş projeler katılabilecek. Dönüştüren Pazarlama Etkisi Bölümü’ne 1 Haziran 2015 – 30 Mayıs 2018 tarihleri arasında hayata geçirilmiş çalışmalar başvurabilecek.

 

Pazarlama ve reklam dünyasının yaratıcılığı ve etkiyi ödüllendiren en büyük yarışması Felis Ödülleri; reklam, pazarlama ve PR sektörlerinin en parlak işlerini 7 – 8 Kasım 2018 tarihlerinde düzenlenecek ödül töreniyle sahipleriyle 13. kez buluşturacak. Kategorilerin tamamına, başvuru sayfasına ve yarışma ile ilgili tüm detaylara www.felisodulleri.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 

 

 

  1 Yorum

  1. Pingback: Felis 2018’in Jüri Üyeleri Açıklandı - Fundalina

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir