Genç Girişim Dergisi’nin Yeni Sayısı için Geri Sayım Başladı

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Kulübü Genç Girişim Dergisi 39. sayısını çıkarmaya hazırlanıyor.

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Kulübü tarafından hazırlanan Genç Girişim Dergisi, okurlarının hem sosyal yaşamlarına hem de kariyerlerine yönelik kendilerini geliştirebilmeleri için İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Kulübü tarafından yıllık olarak çıkarılıyor.

Genç Girişim Dergisi’nin 39. Sayısı, 2024 yılının Şubat ayında hem fiziksel hem de e-dergi formatında okurlarla buluşacak!

Bugüne kadar Chobani Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi ULUKAYA,  Acun Medya Kurucusu Acun ILICALI, NEF Yönetim Kurulu Başkanı Erden TİMUR, KPMG Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Murat ALSAN, Anadolu Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan,Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali ÜLKER, Yıldız Holding CEO’su ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet TÜTÜNCÜ, Yıldız Holding Eski Yönetim Kurulu Başkanı MURAT ÜLKER, Monster Notebook Kurucusu İlhan YILMAZ, NEF CMO’su ve Yönetim Kurulu Üyesi Burcu YILMAZ, Esas Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Emine SABANCI KAMIŞLI, Mercedes-Benz Türkiye CFO’su Tülin MEDE ESMER, Coca-Cola Türkiye, Kafkasya Ve Orta Asya Pazarlama Direktörü ELİF KAYPAK,H&M Türkiye Genel Müdürü Müge ARPACIOĞLU, YKDD Yönetim Kurulu Başkanı Hande YAŞARGİL, Armut.com Kurucusu Başak TAŞPINAR DEĞİM, The House Cafe Kurucu Ortağı Canan ÖZDEMİR İŞMEN, Turkcell CEO’su Murat Erkan, Beymen CEO’su ELİF ÇAPÇI, Petrol Ofisi CEO’su SELİM ŞİPER, Paribu CEO’su Yasin ORAL, GroupM CEO’su Bülent YAR, Tiyatrocu Haldun DORMEN gibi alanında uzman birçok isimle yapılan röportajlar eşliğinde hazırlanan dergi, köklü bir yayın olma özelliği ile öne çıkıyor.

Şimdiye dek 10.000 öğrenciye ulaşan dergi, öğrencilerle şirketler arasında bir köprü vazifesi görüyor. Fiziksel bir dergi olmasının yanında web sitesinde de e-dergi formatında okurları ile buluşan yayın, katma değer yaratmak ve rekabet çağında öğrencilere faydalı olabilecek bilgileri bir arada sunma amacı taşıyor.

Genç Girişim Dergisi’nin 38. Sayısını aşağıdaki bağlantıdan inceleyebilirsiniz:

http://gencgirisim.isletmekulubu.com/genc-girisim-dergisi-38-sayisi/

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Kulübü hakkında detaylı bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz:

https://www.isletmekulubu.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir