Ağustos 2018 Filmleri

Ağustos 2018 Filmleri için hazır mısınız?

Gelin Ağustos ayında vizyona girecek filmlere birlikte bakalım, ajandamızı ayarlayalım.

Ağustos 2018 Filmleri

İşte gösterim tarihleri, konuları ve fragmanları ile Ağustos 2108 Filmleri.

 

Ağustos 2018 Filmleri 1. Hafta

İşte 3 Ağustos Cuma günü izlemeye başlayacağımız filmler.

Christopher Robin Filmi

Marc Forster’in yönettiği, oyuncu kadrosunda Ewan McGregor, Hayley Atwell, Bronte Carmichael ve Mark Gatiss’i izleyeceğimiz komedi, macera türündeki yapımda Winnie the Pooh, Piglet, Eeyore ve Tigger gibi pek çok sevimli karakteri izleyeceğiz.

Christopher Robin Filmi Konusu

Disney’in kalpleri ısıtan macerası “Christopher Robin” filminde, geçmişte 100 Hektar Ormanı’nda cesur ve sevimli oyuncak arkadaşlarıyla sayısız maceraya atılmış olan genç çocuk büyür ve yolunu kaybeder. Dünyamıza girerek, Christopher Robin’e içindeki sevgi dolu ve neşeli çocuğu hatırlatmak ise yalnızca çocukluk arkadaşlarının elindedir.

Christopher Robin artık bir yetişkindir. Çok çalıştığı, az para kazandığı ve geleceğini göremediği bir işe hapsolmuştur.  Kendi ailesini kurmuştur ancak işi hayatına dönüştüğü için karısına ve kızına çok az vakit ayırabilmektedir.Christopher, saf ve bal delisi oyuncak ayısı ve arkadaşlarıyla geçirdiği çocukluğunu unutmuştur.  Ancak, Christopher yıllardır sarılmaktan ve oyunlardan hırpalanmış olan Winnie the Pooh ile yeniden bir araya geldiğinde, arkadaşlıkları tekrar yeşerir. Bu Christopher’a çocuksu merakına ait günlerin onun gençliğini belirlediğini ve hiçbir şey yapmazken aslında ne kadar önemli birşey yaptığını hatırlatır.

Christopher Robin Fragmanı

Karanlık Zihinler Filmi – The Darkest Minds

Jennifer Yuh Nelson’un yönettiği, bilim kurgu türündeki filmin oyuncu kadrosunda Mandy Moore, Amandla Stenberg, Patrick Gibson ve Harris Dickinson’ı izleyeceğiz.

Karanlık Zihinler Filmi Konusu

Ruby Daly, Amerika`nın % 98`ini öldüren korkunç vebadan kurtulmuştur. Hayatta kalanlar çok değişik güçlere sahiplerdir ve sadece çeşitli renklerle tanımlanırlar; yeşiller (çok zekiler), maviler (telekinez), sarılar (elektriği kontrol edebilme), turuncular (zihin üzerinde kontrol) ve kırmızılar (ateşi kontrol edebilme). Ruby Daly, korku içersinde olan Thurmond’a, kendisi gibi turuncu olan çocukların yanına gönderilir.

Karanlık Zihinler Fragmanı

 

Genç Titanlar Animasyonu – Teen Titans GO! To the Movies

Peter Rida Michail ile Aaron Horvath’ın yönettiği animasyonun seslendirme kadrosunda ise Fatih Özkul, Damla Babacan, Ali Erdinç ve Sema Kahriman bulunuyor.

Genç Titanlar Animasyonu Konusu

Titanlara öyle gelmektedir ki tüm süper kahramanlar kendi filmlerinde başrol oynamaktadırlar, daha doğrusu Genç Titanlar haricinde tüm süper kahramanlar. Fakat grubun lideri Robin bu durumu düzeltmeye ve yardımcı oyuncu yerine yıldız olarak görülmeye kararlıdır. En popüler Hollywood yönetmeninin dikkatini çekmeye odaklanırlar.

Genç Titanlar Fragmanı

 

Sıfırın Altında: Dağdaki Mucize Filmi – 6 Below: Miracle on the Mountain

Scott Waugh’un yönettiği filmin oyuncu kadrosunda Josh Hartnett, Sarah Dumont, Mira Sorvino ve Kale Culley’i izleyeceğiz.

Sıfırın Altında: Dağdaki Mucize Filmi Konusu

Eski bir sporcu olan Eric, insanlardan uzaklaşıp, geçmişindeki sorunlarla yüzleşmek için California’nın Sierra Nevada dağlarında bir evde inzivaya çekilmiştir. Usta bir snowboard’cu olmasına rağmen, bir gün büyük bir kar fırtınasına yakalanıp dağ zirvesinde kaybolur. Yakınları ve kurtarma görevlileri ona ulaşmaya çalışırken, Eric sekiz gün boyunca dondurucu soğukta savaşmak zorunda kalacaktır.

Sıfırın Altında: Dağdaki Mucize Fragmanı

Yerli yapımlar “Canavar Gibi: Türk İşi Frankeştayn”, “Kelebekler” bu hafta vizyona giriyor.

Ağustos 2018 Filmleri 2. Hafta

İşte 10 Ağustos Cuma günü izlemeye başlayacağımız filmler.

 

Beni Satan Casus Filmi – The Spy Who Dumped Me

Susanna Fogel’in yönetmen koltuğunda olduğu aksiyon komedi türündeki filmin oyuncu kadrosunda Mila Kunis, Kate McKinnon ve Justin Theroux’u izleyeceğiz.

Beni Satan Casus Filmi Konusu

Audrey ve Morgan iki en yakın arkadaştır. Los Angeles’ta sürdürdükleri hayat, Audrey’in eski sevgilisinin bir anda evlerine gelmesiyle karışır. Peşinde ölümcül suikastçılar olan bu adam ile ikili kendilerini de şaşırtarak maceraya atılırlar. Avrupa boyunca peşlerindeki suikastçılardan kaçan ekip, bu süreçte dünyayı kurtaracak bir plan yapmak zorundadır.

Beni Satan Casus Fragmanı

 

Ev Kadını Filmi – Housewife

Can Evrenol’un yönettiği gerilim – korku türündeki filmin oyuncu kadrosunda Clementine Poidatz, David Sakurai, Alicia Kapudağ ve Ali Aksöz’ü izleyecğiz.

Ev Kadını Filmi Konusu

Holly’nin kardeşi ve babası, cinnet geçiren annesi tarafından öldürülmüştür. Aradan 20 yıl geçmesine rağmen Holly hâlâ bu korkutucu kâbusları görmektedir. Eski bir arkadaşıyla karşılaşması ise her şeyi karıştıracaktır. Arkadaşı Holly’yi ünlü bir medyumun lideri olduğu tarikat tarzında bir grup ile tanıştırır. Medyum Holly’ye özel bir ilgi gösterir ve Holly’nin tüm kâbusları gerçek olmaya başlar.

Ev Kadını Fragmanı

 

Durumunu Güncelle Filmi – Status Update

Scott Speer’in yönettiği romantik komedi türündeki filmin oyuncu kadrosunda Ross Lynch, Olivia Holt, Harvey Guillen ve Courtney Eaton’ı izleyeceğiz.

Durumunu Güncelle Filmi Konusu

Kyle annesiyle birlikte taşındığı yeni evine ve okuluna uyum sağlamakta güçlük çekmektedir. Günün birinde telefonuna sihirli bir uygulama yükler. Paylaştığı tüm gönderilerin gerçek hayatta olmasını sağlayan bu uygulama Kyle’ın hep istediği “mükemmel” hayata sahip olması için harika bir fırsattır. Ancak yaptığı bir birkaç güncellemeden sonra  gerçek mutluluk için bir an önce kendi fabrika ayarlarına geri dönmesi gerektiğini anlar.

Durumunu Güncelle Fragmanı

 

Meg: Derinlerdeki Dehşet Filmi – The Meg

Aksiyon – Gerilim türündeki filmin yönetmen koltuğunda John Turteltaub bulunuyor. Jason Statham başrollü üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Bingbing Li, Cliff Curtis, Rainn Wilson, Ruby Rose, Winston Chao, Page Kennedy, Jessica McNamee, Ólafur Darri Ólafsson, Robert Taylor, Sophia Shuya Cai ve Masi Oka’yı izleyeceğiz.

Meg: Derinlerdeki Dehşet Filmi Konusu

Uluslararası bir deniz altı gözlem programının parçası olan denizaltı, soyunun çoktan tükenmiş olduğu düşünülen büyük bir yaratık tarafından saldırıya uğrar. Hasar gören denizaltı, mürettebatı içeride kapana kısılmış bir halde, Pasifik Okyanusu’nun en derin yerinde durmaktadır. Mürettebatın kurtarması için uzman Jonas Taylor’ı tutulur. Taylor sualtının çevresinde süzülen bu canavarla daha önce de karşılaşmıştır. Taylor aşağıda sıkışıp kalmış herkesi kurtarmak için kendi hayatını riske atmalı, korkularıyla yüzleşmeli ve dünyanın en tehlikeli yırtıcısının karşısına çıkmalıdır.

Meg: Derinlerdeki Dehşet Filmi Fragmanı

Yerli yapımlar “Sera”, tekrar “Aile Arasında” bu hafta vizyona giriyor.

Ağustos 2018 Filmleri 3. Hafta

İşte 17 Ağustos Cuma günü izlemeye başlayacağımız filmler.

 

Köpek Dişi Filmi – Kynodontas – Dogtooth

2009 yılında Toronto Film Festivali’nde prömiyeri gerçekleşen ve Yunanistan’ın En İyi Yabancı Dilde Film dalında Oscar adaylığına layık görülen dram türündeki yapımı Yorgos Lanthimos yönetiyor. Filmin oyuncu kadrosunda Christos Stergioglou, Michele Valley, Angeliki Papoulia ve Hristos Passalis’i izleyeceğiz.

Köpek Dişi Filmi Konusu

Yunan bir çift, üç çocuklarıyla birlikte bilinmedik şehir dışı bir evde hayatını sürdürmektedir. Çocuklar, tüm eğitimlerini evde alırken, dış dünya ile hiçbir şekilde temas kuramazlar. Babalarının hayatları boyunca tekrar ettiği gibi, çocukların dışarı güvenle çıkabilmelerinin tek şartı “köpek dişlerinin” düşmesidir.

Köpek Dişi Fragmanı

 

Beyaz Diş Animasyonu – Croc Blanc – White Fang

Alexandre Espigares’in yönettiği animasyonun seslendirme kadrosunda ve Rashida Jones, Nick Offerman, Paul Giamatti ve Flula Borg bulunuyor.

Beyaz Diş Animasyonu Konusu

Yarı köpek bir anne ile altına hücum yıllarında gizemli bir şekilde ortadan kaybolan kurt bir babanın yavrusu olarak dünyaya gelen Beyaz Diş doğduğu günden beri diğerlerinden farklı olduğu için hep bu farklılıklarının gölgesinde kalmıştır. Film, ünlü yazar Jack London’ın Beyaz Diş’in hem kendi cinsi ile hem de insanlıkla verdiği savaşı gözler önüne seren kitabından uyarlanmış.

Beyaz Diş Fragmanı

Yerli yapımlar “Benim Adım Osssman”, “Milyonluk Kuş”, “Siccin 5”, “Yarı Yol”, Yarım ile Yamalak” bu hafta vizyona giriyor.

 

Ağustos 2018 Filmleri 4. Hafta

İşte 24 Ağustos Cuma günü izlemeye başlayacağımız filmler.

 

Gece Gelen Filmi – It Comes at Night

Trey Edward Shults’un yazıp – yönettiği korku filminin oyuncu kadrosunda Christopher Abbott, Joel Edgerton, Carmen Ejogo ve Riley Keough’u izleyeceğiz.

Gece Gelen Filmi Konusu

Gelecekte dünyanın bambaşka bir hal aldığı filmde Paul, terk edilmiş güvenli bir evde eşi ve oğluyla kendine düzen kurmuş ve onlara huzurlu bir hayat sunmuş bir aile babasıdır. Tüm dünyaya korkutucu bir dehşet saçan, görülmemiş ve alışılmadık bir tehditten korunmak için büyük bir emek harcayan babanın kararlılığı, genç, umutsuz ve çaresiz bir gencin evlerine sığınmak istemesiyle sarsılacaktır.

Gece Gelen  Fragmanı

 

Tanrıdan Gelen Filmi – Revelator

J. Van Auken’in yazıp – yönettiği korku türündeki filmde Lillian Solange Beaudoin, Barrow Dawis Tolot, Shelly DeChistofaro ve Joe DeSoto’yı izleyeceğiz.

Tanrıdan Gelen Filmi Konusu

John, olağan üstü psişik güçlere sahip olan özel yetenekleri olan birisidir. Ölüleri görmekte ve onlarla bağlantı ve iletişim kurabilmektedir. Bellvue ise aile imparatorluğunun son varisinin bir müddet önce esrarengiz ve şüpheli bir şekilde gerçekleşen ölümünü soruşturmaktadır. Bellvue’nin aile ve olağanüstü güçleri hakkında gerçeği ortaya çıkarmak için deliliğin derinliklerine kadar girmesi gerekmektedir.

Tanrıdan Gelen Fragmanı

 

İnanılmaz Aile 2 Animasyonu – Incredibles 2

Herkesin en sevdiği kahramanlar ailesi, “İnanılmaz Aile 2” ile geri dönüyor. Animasyonu Brad Bird yazıp – yönetmiş. Animasyon 22 Ağustos’ta vizyonda olacak.

İnanılmaz Aile 2 Animasyonu Konusu

Helen, Bob’u Violet ve Dash ile bırakıp “normal” hayatının günlük kahramanlıklarına yoğunlaşır. Bu herkes için zor bir değişim olur, ailenin bebek Jack-Jack’in gelişen süper güçlerinden habersiz olması işi daha da zorlaştırır. Filmin yeni kötü adamı zeki ve tehlikeli bir plan yapınca, aile ve Frozone yeniden birlikte çalışmanın bir yolunu bulmalıdır.

İnanılmaz Aile 2 Fragmanı

 

Yerli yapımlar “Facia Üçlü, “İki İyi Çocuk” bu hafta vizyona giriyor.

 

 

Eşim Hasan Yalçın ile hazırladığımız Ağustos 2018 filmleri videosunu aşağıda bulabilirsiniz.

 

Şimdiden hepimize iyi seyirler dilerim.

 

  1 Yorum

  1. Oguz   •  

    Gece gelen ve inanilmaz aile 2 izlenmesi gerekenlerden.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir