Anker Eufy Robovac 11S ile Tanışın

Gelin sizi yeni favorim, en büyük yardımcım Anker Eufy Robovac 11S ile tanıştırayım. Sunduğu konfora bayılacağınız, evinizi tertemiz yapacak bu müthiş cihaz hakkında merak edilenleri yazımda bulabilirsiniz. 

Eufy Robovac 11S ile tertemiz evinizin tadını çıkarın

Emiş gücü yüksek, çok sessiz, pek marifetli ve çok akıllı, her köşeye ulaşan Eufy Robovac evinizi her daim tertemiz tutmaya gönüllü. Elektrik süpürgesini unutturan bu fiyat performans canavarının evinizden topladıklarına inanamayacaksınız. Şimdi gelin bu akıllı robot süpürgeyi daha yakından inceleyelim. 

HEPA filtreli, yüksek emişli akıllı robot süpürge Anker Eufy RoboVac 11S

Geleneksel temizlik anlayışının ötesine geçen ve zahmetsiz ev temizliğine yeni bir anlam katan Eufy RoboVac, üstün emiş gücü sayesinde süpürme işlemini derinlemesine yapıyor. Özel tasarımı sayesinde dar ve erişimi zor (dolap – koltukların altı gibi) alanlara kolayca ulaşarak, evinizi detaylı biçimde süpürüyor. Ben gibi kedileri olanlar için adeta bir velinimet olan bu teknoloji harikası, alerjik rahatsızlığı bulunanların da imdadına koşuyor. Bu akıllı robot süpürgenin teknik özelliklerini anlatmadan önce günlük hayatınızda yaratacağı farkın altını çizmek isterim. 

Kedi ve Köpek Sahipleri için İdeal

Kediniz veya köpeğiniz var ise evinizi ne kadar süpürürseniz süpürün, hayatımızın merkezindeki evcil dostlarımızın dökülen tüylerinden, yaptıkları oyunlardan mütevellit sağa sola saçılanlardan kurtulamazsınız. Çekiş gücü yüksek bir elektrikli süpürgenizde olsa, titiz ve sabırlı bir yardımcınız da olsa bu durumu hayatınız boyunca yaşarsınız. Evcil hayvan sahibi olan bizler bu durumu o kadar kanıksarız ki günde onlarca defa yere eğilip mama kırıntılarını toplamak, dökülen tüyleri ıslak mendille almak bizim için hayatın olmazsa olmaz bir rutini haline gelmiştir. Birden fazla kedi ve köpeği olanlar için bu sayıyı üçle hatta beşle çarpabilirsiniz (mesela ben). Bu açıdan Eufy RoboVac benim için tam bir kurtarıcı oldu. Yere saçılan kuru mamalar, koltukların altında çıkmayan kedimiz Dilber’in tüyleri, deri koltuğumu didiklemekten bıkmayan diğer kedimiz Luke’un tırnak parçaları ve çalışma koltuğumdan geride kalanları toplamaktan kurtuldum. Artık sadece akıllı robot süpürgemi çalıştırıp, yere saçılanları toplamaya ayırdığım vakti kedilerimi sevmeye ayırıyorum. 

Kedilerim Eufy RoboVac ile çok iyi anlaşıyor. Zaman zaman üzerine çıktıkları da oluyor, hareket halinde olduğu için patiledikleride. RoboVac onlar için eve yeni gelen kedi gibi oldu. Başta korkup saklandılar, şimdi onlar için eğlenceli bir oyun aracına dönüştü. Eğer kedi ve köpeğiniz varsa ve benim gibi eğilip kalkmaktan, elinizde ıslak mendiller dolaşmaktan bıktıysanız ilacınızın bu müthiş akıllı robot süpürge olduğunu müjdelemek isterim. 

Alerjik rahatsızlığı olanlar için ideal

Şehir hayatının getirdiği en büyük olumsuzluklarından biri alerjik reaksiyonlarımız. Artık çevremizde alerjik duyarlılığı olmayan neredeyse kalmadı. Normalde insan vücuduna zararı olmayan maddeler, mevsim geçişleri, elbette ev kaynaklı toz ve daha pek çok durum alerjik yapılı insanlarda tepkimelere neden oluyor. Eşiminde onlarca şeye alerjisi var. Bunlardan biride toz. Evde kedilerimizin olduğunu da düşündüğünüzde mümkün olduğunca fazla temkinli ve hassas davranmamız gerekiyor. Kumaş perde yerine stor, halı – kilim yerine laminat, hassas ayarlı çamaşır kurutma makinesi kullanmak bizim için zorunluluk. Mevcut temel elektrik süpürgemizin dışında Anker Eufy RoboVac 11S’in de HEPA filtreye sahip olması bizim için büyük bir avantaj. Bilginiz açısından HEPA (High Efficiency Particulate Arresting – Yüksek Etkinlikte Partikül Yakalayıcı) filtreler havada bulunan partikülleri havadan arındırabilen filtrelerdir. Alerjik rahatsızlığı olan biriyseniz HEPA filtreli ürünler kullanmak yaşam kalitenizi iyileştirecektir. 

Titiz ve düzenli olanlar için ideal

Dolap, koltuk, yatak, masa altları, ulaşılması zor olan evin gizemli köşeleri. Bu tür alanların temizliğinin ne kadar zor ve zahmetli olduğunu hepimiz biliriz. 7,2 cm yüksekliği olan RoboVac, boyunun yettiği her yerden geçebiliyor. Bizlerin yaptığı gibi zaten kimse görmez deyip es geçmiyor. Robovac 11S diğer modellere kıyasla daha küçük olması sebebiyle daha geniş bir hareket alanına sahip. Robot süpürgenin akıllı tasarımı halılara tırmanabilmesini, zeminde rahatlıkla ilerlemesini, önüne çıkan engelleri aşabilmesini ve merdivenlerden düşmemesini sağlıyor. 

Teknolojiyi sevenler için ideal

Teknoloji ile haşır neşir iseniz, hemen her yeniliği denemek ister ve beğendiklerinizi memnuniyetle hayatınıza dahil edersiniz. Anker Eufy RoboVac 11S’de favoriniz olacak teknolojik ürünlerden biri. 1300 Pa emiş gücü, düşme ve çarpma önleyici sensörler, tam dolu şarj ile 100 dakika kesintisiz kullanım sunan süpürge, enerjisi azalınca şarj ünitesine gidip kendi kendine şarj oluyor. Fiziksel yapısı, özel modları, kumandası, sensörleri ve yüksek emiş gücü başta olmak üzere pek çok yenilikçi özelliği ile temizlik işlemlerini kendi başına yapan bu akıllı robot süpürgeye bağlanmamanız çok zor. Bir yerlere takılıp kaldığında ve çıkmaya çalıştığında çıkardığı ses öyle sevimli ki “ah canım” diye yanına gidip öpmek istiyorsunuz. 

Kendine vakit ayırmak isteyenler için ideal

Kısacası evinizi süpürmekle vakit harcamayın. Eufy RoboVac’ı çalıştırın ve tertemiz evinizin tadını çıkarın. O, pili zayıflayınca şarj istasyonuna girip enerji toplayacak, siz ne zaman isterseniz kaldığı yerden bıkmadan ve usanmadan temizlemeye devam edecektir.

Anker Eufy RoboVac 11 S, Kedi ve Köpek Sahipleri için İdeal.

Anker Eufy RoboVac 11S Teknik Özellikleri 

RoboVac 11S, 1300 Pa’lık emiş gücü ile toz ve kirlerin kapsamlı bir biçimde gevşetilerek, çıkarılmasını sağlıyor.

RoboVac, üç adet yüksek kaliteli filtre kullanıyor. 

Gücü azaldığında otomatik olarak şarj ünitesine geri dönüyor. Tam şarj olması ortalama 5 saat kadar sürüyor. 

RoboVac tam dolu şarj ile kesintisiz bir şekilde 100 dakika kadar süpürme işlemini yapıyor. Bu süre eviniz ne kadar büyük olursa olsun yeterli geliyor. 

Büyük tekerlekleri sayesinde halıların üzerinde rahatça hareket ediyor, eşiklerinden kolayca geçiyor. Sensörleri sayesinde merdivenden düşme tehlikesi bulunmuyor. 

Özel tasarımı dar alanlara ulaşabilmesini mümkün kılıyor. 7,2 cm yüksekliği olan her yerden geçip, derinlemesine temizliyor. 

Anker Eufy RoboVac 11S HEPA filtreli yüksek emişli akıllı robot süpürge farklı temizleme modları ile işlevsel bir kullanım alanı yaratıyor. 

Uzaktan kumandası ile seçebileceğiniz; Edge (Kenar Modu), Spot (Soft Modu), Tek Oda (Single Room), Max (Maksimum) ve Otomatik temizleme modları sayesinde temizlenecek zemine uygun opsiyonu seçmek yeterli oluyor.

Üründe iki adet yan fırçayla beraber bir adet de yuvalama fırçası bulunuyor. Bu fırçalar zorlayıcı kirleri yumuşatarak süpürgeye çekilmesini sağlıyor. 

Otomatik mod, genel temizlik için en verimli ve uygun olanı; çünkü emiş ve hızı optimize ediyor. 

Sadece uzaktan kumandadan etkinleştirilebilen diğer modlar ise daha özel ihtiyaçlara göre uyarlanmış.

Eufy RoboVac özel modları ve işlevleri

Kenar modu, cihazı şarj yuvasına geri döndürmeden önce duvar köşeleri boyunca 20 dakika süreli düşük hızda temizlik yapılmasını sağlıyor. 

Spot modu, kirli alanlarındaki iki dakika süreli spiral temizlik yapıyor. Kumanda üzerinde yer alan spiral butonuna dokunarak bu işlemi başlatabilirsiniz. 

Single room ise adından anlaşılacağı gibi 30 dakikalık süre boyunca bulunduğu odayı zikzaklar çizerek süpürüyor. En yüksek verim alacağınız, cihazın en fazla enerji harcadığı mod bu. 

Akıllı robot süpürgenizin kontrolünü elinize almayı tercih ediyorsanız, uzaktan kumandayı kullanarak RoboVac’ı yönlendirebilir ve emme değerini ayarlayabilirsiniz.

RoboVac oldukça sessiz, çalıştığını elbette duyuyorsunuz ama bu ses çok hafif. 

0.6L toz haznesi, boşaltma sıklığını azaltmak için tasarlanmış. Evim metrekare olarak büyük olduğu ve kalabalık bir kedi ailesine sahip olduğum için ben her kullanımdan sona toz haznesini ve fırçalarını temizliyorum. 

Gelin sizi yeni favorim, en büyük yardımcım Anker Eufy Robovac 11S ile tanıştırayım.

Anker Eufy RoboVac 11S’i kullanırken bunlara dikkat edin

Cihazı çalıştırdıktan sonra yerde bulunan kabloları kaldırmayı unutmayın. 360 derece dönebilen akıllı robot süpürgenizin bu kablolara dolanabileceğini hatırlayın.

RoboVac’ın ilginç bir lokasyon algısı var, evinizi tanıması için zaman tanırsanız dip köşe dediğimiz temizliği kolayca yapıyor. Otomatik modda çalıştırdığınızda öncelikle toz gördüğü bölgelere odaklanıyor, sonra köşelere geçiyor ancak gidebileceği odalar çok ise bulunduğu odadan çıkmaya meyilli oluyor. Bu sebeple derin temizlik istiyorsanız odanın kapısının kapatabilirsiniz.  

Dilerseniz kumanda üzerinden her gün belli bir saat için otomatik çalışmasını programlayabilirsiniz. 

Sarj istasyonunun arka kısmının duvara sabit konumda olmasına da dikkat etmenizi öneririm. Cihazın istasyona rahat girebilmesi için sağ ve sol taraflarında birer metre kadar boş alan bulunmalı. Bu boşluklar olmadığı zaman sensörlerin kafasını karışıyor ve cihaz istasyona girmekte zorlanıyor. 

RoboVac’ın elektronik bir cihaz ve ıslak zeminlerde kullanılmaması gerekiyor.

Kutunun içerisinden yedek fırçalar ve filtreler de çıkıyor. Anker Eufy RoboVac 11S’in yedek parçaları online ortamda rahatlıkla bulunan, uygun fiyatlı ürünlerden oluşuyor. 

Anker Eufy RoboVac 11S

Anker Eufy RoboVac 11S’in servisi ve yedek parçası yaygın, yaşam kalitenizi artırıyor, evinizi tertemiz yapıyor, fiyat performans açısından rekor üzerine rekor kırıyor. Pek çok farklı ürününü kullandığım ve lovemark’ım haline gelen Anker’in bu öperek kullanacağınız akıllı robot süpürgesini hepinize öneririm. 

Aşağıda Anker Eufy RoboVac 11S için çektiğim ürün inceleme videosunu bulabilirsiniz.

Anker Eufy RoboVac 11S Ürün İnceleme Videosu.

Fayda görmeniz dileğiyle.

  11Yorum

 1. Avatar çiğdem   •  

  ben aldım hatta detaylı yazayım diyorum. benim ki 500 olan galiba bi bakayım 🙂 2 hafta oldu. efsanenin efsanesi diyorum. büyük kolaylık. koltuk ve yatak altları misssss. çok köşe ara noktalar için normal süpürgemi çıkarıyorum artık

  • fundalina fundalina   •     Yazar

   Çiğdemcim, öperek kullanmakta haklıyım, haklıyız. Fiyat performans açısından çok başarılı bir ürün. Benim hayatıma renk kattı, senin de beğenmene çok sevindim.

 2. Pingback: Anker Robot Süpürge ve Kulaklıkta Satış Rekoru Kırdı - Fundalina

 3. Pingback: ANKER Nebula Apollo Taşınabilir Hoparlör ve Pico Projeksiyon Cihazı - Fundalina

 4. Pingback: Teknoloji ve inovasyon ev hayatını kolaylaştırıyor - Fundalina

 5. Pingback: Anker, En çok Talep Gören ürünlerini açıkladı - Fundalina

 6. Pingback: Anker, Türkiye yatırımlarını sürdürecek - Fundalina

 7. Pingback: Anker Eufy RoboVac ile akıllı ev temizliğine ikisi bir arada çözüm - Fundalina

 8. Avatar Sibel Kaya   •  

  Merhaba,
  Ben de yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum bu süpürgeyi. Ancak şimdi bir türlü çalışmıyor ve şarj olmuyor. Tahminimce bataryası bitti. İnternetten de bulamadım. Batarya bulabileceğim bir yer önerebilir misiniz?

  • fundalina fundalina   •     Yazar

   Merhaba, süpürgenin iki yıl garantisi olması lazım. Teknik servisine başvurarak şarj değişikliği talep edebilirsin.

 9. Pingback: Anker Black Friday 2020’de yeni bir satış rekoru kırdı - Fundalina

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir