Anker Robot Süpürge ve Kulaklıkta Satış Rekoru Kırdı

Anker, robot süpürge ve kulaklığın Türkiye’deki Black Friday satışının ABD’dekini geçtiğini duyurdu. Bugün gerçekleşen basın toplantısında aldığım notları yazımda bulabilirsiniz.

Bugün, Anker Türkiye ve Orta Asya Ülke Müdürü Cem Bodur’un katılımıyla gerçekleşen “Anker & Teknoloji Basın Buluşmasının” ikincisi için birlikteydik.

Hem ülkemizde bu seneki Black Friday döneminde rekor satış yaptıkları Eufy RoboVac robot süpürge ve Soundcore Life Q10 kulaklığın satış performansını hem de Anker’in diğer yüksek performanslı ve akıllı teknolojilerini konuştuğumuz toplantı notlarını yazımda bulabilirsiniz. 

Anker & Teknoloji Basın Buluşmasının İkincisi Gerçekleşti.

Black Friday döneminde robot süpürgeye rekor ilgi oldu.

Ülkemizde bu seneki Black Friday döneminde, Türkiye’deki tüketicinin Anker marka tercihi beklentilerin üzerinde satış getirdi. Bazı ürünlerdeki satış adetleri ABD ve diğer ülkelerdeki satışın çok daha üzerinde gerçekleşti. 

Son dönemin en revaçta ürünlerinden biri olan robot süpürgeler, bu seneki Black Friday’de büyük ilgi gördü. Anker, Soundcore, Eufy, Nebula ve Roav kategori markalarıyla Black Friday etkinliğinde önemli avantajlar sağlayan Anker, BT kulaklık, Robot Süpürge, Powerbank, gibi kategorilerdeki satış performansıyla dikkat çekti. Bu ürün gruplarındaki Black Friday satış performansıyla Türkiye, ABD’yi bazı modellerde geride bıraktı. 

Anker Eufy RoboVac Akıllı Süpürge rekor ilgi gördü.

Türkler robot süpürgeyi sevdi

Tamamlamakta olduğumuz 2019 yılında, en dikkat çeken ürünlerden biri olan robot süpürgelerin Black Friday satışı da dikkat çekici boyutta gerçekleşti. Anker, Türkiye’deki robot süpürge kategorisinde satış adetlerini 5’e katlayarak pazardaki payını büyük oranda arttırdı. 

Anker Soundcore Life Q10 Kulaklık Black Friday’in yıldızlarından biri oldu.

Amazon’dan fazla satış gerçekleştirildi

Anker’in dikkat çeken ürünlerinden bir başkası olan Soundcore Life Q10 kulaklık da bu seneki Black Friday’in yıldızlarından biri oldu. BassUp teknolojisi, yüksek çözünürlüklü ses sertifikası, 20 metreye kadar kablosuz kapsama alanı, entegre mikrofonu, 60 saate varan çalma süresi ve AUX girişine sahip oluşuyla üstün performans sunan bu kulaklık modeli, Türkiye’deki tüketicinin ilgisini çekmeyi başardı. Üstün özellikleri ve uygun fiyatıyla sadece Hepsiburada’ da Black Friday satışına sunulan Anker Soundcore Life Q10’ un, 5 günlük Black Friday dönemindeki satış adetleriyle ABD’de Amazon’u geride bıraktı. 

“Türk tüketicisinin ilgisini çekmeyi başardık”

Bu seneki Black Friday etkinliğinde bekledikleri ilgiden ve gerçekleşen satış performansıyla ilgili olarak görüş veren Anker Türkiye ve Orta Asya Ülke Müdürü Cem Bodur, “BT kulaklık, Robot Süpürge, Powerbank ürünlerimizde gerçekleşen satış performansı beklentimizi fazlasıyla karşıladı. Türkiye’de tüketicinin bu ürünlerimize olan yoğun talebi bizi elbette sevindirdi. Anker olarak, tüm ürün gruplarında olduğu gibi robot süpürge ve kulaklık modellerimizde de iddialıyız. Bu verilerle birlikte Türkiye’deki agresif satış planlarımızda ne kadar haklı olduğumuzun teyidini almış olduk” dedi.

Hatırlayacağınız üzere sizi yeni favorim, en büyük yardımcım Anker Eufy Robovac 11S ile tanıştırmıştım. Öperek 😘 kullandığım bu harika cihaz her tür satış rekorunu kormayı hakediyor. 

Anker Roav Smartcharge F2 Akıllı Araç Bulucu Bluetooth Hızlı Araç Şarj cihazı

Evimde pek çok Anker ürünü var.

En son edindiğim Anker Roav Smartcharge F2 Akıllı Araç Bulucu Bluetooth Hızlı Araç Şarj cihazı da inanılmaz. Minicik bir alet ama araç içindeki yirmi farklı problem çözüyor. Anker ürünleri teknolojik İsveç çakıları gibi, çok yakın takibe almanızı ısrarla öneririm. 

Anker Hakkında

Şarj teknolojilerinde global lider olan Anker, taşınabilir bataryalar, şarj cihazları, hoparlör, kulaklık, kablosuz teknolojiler ve akıllı ev elektroniği alanında tüketicinin beklentilerini etkin biçimde karşılıyor Anker ayrıca Soundcore, Eufy, Nebula ve Roav markalarıyla da tüketicilerin ihtiyaç duyduğu kaliteli, yüksek performanslı ve akıllı teknolojileri pazara sunuyor.

  1 Yorum

  1. Pingback: 2019 Yılı Etkinlikleri - Fundalina

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir