Eufy RoboVac G30 Hybrid Türkiye’de satışa sunuluyor

Akıllı teknolojilere öncülük eden yenilikçi marka Anker’in sunduğu Eufy RoboVac G30 Hybrid, Türkiye’de satışa sunuluyor!

Eufy RoboVac G30 Hybrid Türkiye’de satışa sunuluyor

Robot süpürge satışlarında da güçlü bir grafik çizen Anker, Eufy RoboVac G30 Hybrid’i, Türkiye’de satışa sunuyor.

Hem süpürme(kuru) hem paspaslama(ıslak) yapabilen Eufy RoboVac G30 Hybrid, 2000PA ultra emiş gücü ve ekstra vakum gerektiğinde emiş gücünü otomatik olarak artıran BoostIQ Teknolojisi sayesinde zahmetsiz ve kapsamlı bir temizlik sağlıyor. Eufy RoboVac G30 Hybrid, 7,2 cm azaltılmış yüksekliği ile mobilyaların altını kolaylıkla temizleyebiliyor.

Tek kullanımlık paspas seçeneği de bulunuyor

Pratikliği sayesinde size iş bırakmayan RoboVac G30 Hybrid, tek kullanımlık veya yeniden kullanılabilir paspas seçeneğiyle de dikkat çekiyor. RoboVac G30 Hybrid, geliştirilmiş Gyro-navigasyon Teknolojisi, Akıllı Dinamik Navigasyon 2.0 ve özel çift Hall Sensörleri ile seçtiğiniz alanları doğru şekilde temizleyebilmenize imkan sunuyor. Temizlik ihtiyaçlarınızı doğrudan akıllı telefonunuzla tanımlayabildiğiniz, uygulamadan ayrıntılı komutlar verebileceğiniz ve sesli asistanla kontrol edebildiğiniz RoboVac G30 Hybrid, temizlik geçmişini tutarak neler olup bittiğini rahatça takip edebilmenizi sağlıyor. Sessizliğiyle de fark yaratan RoboVac G30 Hybrid, adeta çalıştığını hissettirmiyor.

Anker Eufy Robovac 11S 

Gelin sizi yeni favorim, en büyük yardımcım Anker Eufy Robovac 11S ile yakınlaştırayım. Sunduğu konfora bayılacağınız, evinizi tertemiz yapacak bu akıllı robot süpürge hakkında merak edilenleri ve bilinmeyen yönlerini videomda bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir