Gelin Sizi Teknotorite İle Tanıştırayım

Gelin Sizi Teknotorite İle Tanıştırayım.

Yazarları arasında olduğum Teknotorite hakkında merak edilenleri yazımda bulabilirsiniz.

Teknoloji alanında faaliyet gösteren kuruluşların üst düzey yöneticilerinin ve deneyimli teknoloji gazetecilerinin içeriklerine yer veren bir platform olan Teknotorite hakkında merak edilenler yazımda.

Türkiye’nin teknoloji otoriteleri tek adreste

Teknotorite, Bulut bilişim, FinTech, güvenlik, e-ticaret, girişim ekosistemi ve dijital dönüşüm konu başlıkları altında hazırlanan özgün içerikleri okurlarıyla buluşturuyor.
“Türkiye’nin teknoloji otoriteleri tek adreste” mottosundan hareketle, platformda yer verilen bu içerikler kendi alanında uzman isimler tarafından hazırlanıyor.

Sektörleri dönüştüren, uzakları yakın eden, fikirleri erişilebilir ve geliştirilebilir hale getiren teknoloji, farklılık ve farkındalıklar da yaratıyor. Sürekli yenilenmesinden, gittikçe daha pahalı hale gelmesinden yakınıyor olsak bile, teknolojik ürün ve gelişmelerden uzak durmak, bir bakıma birey olarak da geride kalmak anlamına geliyor.

Teknotorite’de buluştuk.

Bilginizi her daim güncel tutmanız gereken günümüz teknoloji dünyasında, yarınların farkına varabilmeniz ve hazırlıklarınızı yapabilmeniz adına teknoloji profesyonelleri olarak Teknotorite’de buluştuk.

Türkiye Teknoloji Otoriteleri için tek adres olan Teknotorite’de, teknolojik gelişmeler eşliğinde yaşadığımız dönüşüm dünyasını sizlerle yakınlaştırmaya çalışacağız. Bu ortak amaçtan hareketle ilk yazımı “Yapay Zeka” odağında kaleme aldım. Umarım bu alanda sizlere bir ışık tutabilirim.

Yapay Zeka Üzerinden İnşa Edilen Yarınlar

Yapay zeka temelde bir makinenin, akıllı insan davranışını taklit etmesi olarak tanımlanır. En basit haliyle fotoğraflarımızı otomatik etiketleyen, ekranımıza düşen paylaşımları kategorilendiren, arama yaptığımız anahtar kelimeyi tamamlayan, ne izlemek isteyeceğimizi tahmin eden pek çok yapının ardında yapay zeka var.
Yapay zeka ve ona bağlı olarak kullanılan makine öğrenimi son 50 yıl içerisinde yalnızca araştırmacıların ve bilim adamlarının erişilebildiği alanlardı. Günümüzde ise birçok sektör için uygulanabilir hale geldi. Yeni işletim modellerine yol açan, işin doğasını yeniden tanımlayan yapay zeka, güncel etkinliklerin, öne çıkan ve ilgi çekici haberlerin ilk sırasında yer alıyor.

Teknotorite Hakkında

Teknoloji kavramının yeni kırılımlar altında derinlik kazanması, bireysel uzmanlıkları her geçen gün daha değerli hale getiriyor. Dijital dönüşümden finansal teknolojilere, e-ticaretten girişimcilik ekosistemine kadar pek çok trendin dününü bilen, bugününü gözlemleyen ve yarınını öngören fikir liderleri, sahip oldukları bilgi birikimleriyle kendi sektörlerine yön verecek bir vizyon çizebiliyor.

Teknotorite, bu fikir liderlerini markadan ve mecradan bağımsız bir platformda buluşturma hedefiyle kuruldu. Teknoloji alanında faaliyet gösteren lider kurumların üst düzey yöneticilerinin yanı sıra, deneyimli gazetecilerin de uzmanlıklarıyla katkı sağladığı Teknotorite platformu, bilginin zenginleştirici gücünü tek kaynaktan farklı kitlelere ulaştırıyor. Bulut bilişim, FinTech, güvenlik, e-ticaret, girişim ekosistemi ve dijital dönüşüm konu başlıkları altında kendi alanında uzman isimler tarafından hazırlanan özgün içerikler, bu platform üzerinden okurlara sunuluyor.

Sosyal hesaplarnı takip ederek Teknotorite’ye daha da yakınlaşabilirsiniz.

Türkiye’nin teknoloji otoritelerini tek adreste toplayan Teknotorite, uzman olduğu konularda görüş belirtmek isteyen kişiler ve kurumlar için ortak bir platform olarak her gün yeni içeriklerle büyüyor.

  1 Yorum

  1. Pingback: 2019 Yılında Girişimler Neler Yaptı - Fundalina

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir