İstanbul’un Her Sokağında Bir çok farklı Araç Garajyeri’nde

Garajyeri ile birçok farklı model ve markada aracı uygun fiyata sahibinden kiralamak artık çok kolay. Dizel ya da benzin, otomatik vites ya da manuel vites, sedan ya da hatchback farketmez. İstediğin markaya ait istediğin özellikteki aracı sahibinden uygun fiyata kiralayabilirsin.  Sistem üzerinden Mitsubishi L200 gibi arazi araçlarından Mercedes Vito gibi VIP araçlara kadar geniş bir yelpazade araç bulmak mümkün.

 

İstanbul’un her sokağında ihtiyacınıza en uygun arabayı kiralama olanağı sunan Garajyeri sayesinde sana en yakın hatta belki de sokağındaki aracı bulunduğun yerden kolayca kiralayabilirsin. istanbul araç kiralama için en kolay yol olan Garajyeri ile sana en yakın aracı kolayca bulabilirsin.

 

Garajyeri.com  sayesinde sahibinden kiralık araçlar İstanbul’un her yerinde

Garajyeri.com’da Kadıköy, Ümraniye, Beşiktaş, Bakırköy, Kartal, Beylikdüzü başta olmak üzere İstanbul’un her yerinde kiralık araç bulmanız mümkün. Üstelik kiralık araçlar oldukça çeşitli ve fiyatları uygun. Garajyeri saatlik araç kiralama, günlük araç kiralama ve aylık araç kiralama imkanlarıyla ne kadar süreyle araca ihtiyacınız varsa o süreyle araç kiralama imkanı sunmasıyla da oldukça kullanıcı dostu bir hizmet veriyor.

 
Garayeri’nden nasıl araç kiralarım?

Garajyeri web sitesini açıp bulunduğun lokasyondaki araçları arayabilirsin. Uygun araçlar fotoğrafları, konumları ve kiralama ücretleri ile  sana olan uzaklıklarına göre listelenir. İstersen araçları kiralama ücretlerine göre de sıralayabilirsin.  İlgini çeken araca sisteme üye olup rezervasyon isteği yapman yeterli. Araç sahibinin onayından sonra ödemeyi yapıp aracı teslim alıyorsun.

Kişiden kişiye araç kiralama deneyimini Türkiye’ye getiren Garajyeri şu an sadece İstanbul’da hizmet veriyor. Araç ihtiyacı olan kişilere yakın mesafeden uygun fiyata araç sağlarken, araç sahiplerine de ek gelir elde etme şansı sunuyor.

 

  1 Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir