J.J Abrams’tan Yeni Dizi: Almost Human

Bu yılın bilim kurgu filmleri açısından ne kadar verimli bir sene olacağından sizlere burada bahsetmiştim. Diziler içinde aynısı geçerli, bu sefer bir bomba da J.J Abrams’tan geliyor Almost Human!

Bu yıl Defiance ve Under the Dome gibi bilim kurgu temalı ama iddiası tartışılır dizilerden sonra Almost Human bu sefer hepimize ilaç olacak gibi duruyor.

Yapımcılığını Fringe, Star Trek ve Lost’tan tanodoğımız J.J Abrams’ın yaptığı ve yine Fringe’den tanıdığımız J.H Wyman tarafından yaratılan dizide başroller hayranlıkla takip ettiğimiz Karl Urban ve Michael Ealy arasında paylaşılıyor.

Bundan 35 yıl sonra 2048 yılında Los Angeles polis gücü insansı polis robotlar ile işbirliği yaparak olayları çözmektedir. Bu durumdan pek te hoşnut olmayan kahramanımızın fikri duygusal iletişim de kurabilen yeri bir yarı insan robot ile işbirliği yapınca değişmeye başlayacaktır.

İlginç dizinin konusu böyle şekillenmiş, uzun sayılabilecek bir tanıtım fragmanı yayınlanan Almost Human “Neredeyse İnsan” dizi A.B.D’de abc kanalında Pazartesi geceleri yayınlanacak. Kesin bir tarih olmamakla birlikte dizinin sonbahar gibi başlaması bekleniyor.

 

 

 

  3Yorum

  1. emrah   •  

    umarım fragmanından daha eğlencelidir, yeni diziler hep fragmanlarının verdiği beklentiden aşağı kalıyorlar. yeni bir continuum vaka-i vakvakiyesi olmamasını umaraktan buradan sevdiklerime el sallamak istiyorum 🙂

    • fundalina fundalina   •     Yazar

      Bu yıl izlemeye başladığımız diziler mutluluk verici, ben ümitliyim 2013 şansı diyelim buna 🙂

  2. Pingback: Biraz Robot, Biraz İnsan: Almost Human | Fundalina

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir