Mayıs 2018 Filmleri

Mayıs 2018 Filmleri için hazır mısınız?

Gelin bu ay vizyona girecek filmlere birlikte bakalım, ajandamızı ayarlayalım 🎬

İşte konuları, fragmanları, oyuncuları ve gösterim tarihleri ile Mayıs 2018 Filmleri.

Mayıs 2018 Filmleri

Mayıs 2018 Filmleri Birinci Hafta

4 Mayıs’ta izlemeye başalayacağımız filmler aşağıda.

 

Doğruluk mu Cesaret mi? Filmi – Truth or Dare

Jeff Wadlow’un yönettiği filmde Lucy Hale Tyler Posey, üniversite son sınıf öğrencileri Olivia ve Lucas rollerini canlandırıyorlar.

Doğaüstü gerilim türünde olan Doğruluk mu Cesaret mi? filminde; zararsız bir oyunun gittikçe şiddetini artıran bir ölüm oyununa dönüşmesini izleyeceğiz.

Doğruluk mu Cesaret mi? Filmi Konusu

olan  “Doğruluk mu Cesaret mi?” birinin veya bir şeyin yalan söyleyenleri ya da cesaret teklifini reddedenleri cezalandırmaya başlamasıyla ölümcül bir oyuna dönüşür. Derken tehlikeli olduğu kadar eğlenceli de olan bir yaratık ortaya çıkar, oyuncuları ele geçirmek için ilişkilerindeki çatlakları kullanmaya başlar.

Doğruluk mu Cesaret mi? Filmi Fragmanı

Suç Takımı Filmi – Den of Thieves

Christian Gudegast’ın yönettiği ve Gerard Butler, Pablo Schreiber, O’Shea Jackson Jr. ile Curtis Jackson’ı izleyeceğimiz film, aksiyon dram türünde.

Suç Takımı Filmi Konusu

Elit bir grup soyguncudan meydana gelen Merrimen’in çetesi, birkaç kişinin hayatını kaybettiği çok büyük bir soygunu gerçekleştirir. Bu büyük soygunun yapılmasının sonrasında da Los Angeles Polisi’nin Nitelikli Suçlar Birimi onların peşlerine düşer. Merrimen’in çetesi zor durumda kalsa da, daha önce hiç başarılmamış bir şeyi yapmaya ve Amerikan Merkez Bankası’nı soymaya karar verir.

Suç Takımı Filmi Fragmanı

 

Oyun Gecesi Filmi – Game Night

Jonathan Goldstein ve John Francis Daley’nin yönettiği komedi aksiyon türündeki filmde, Jason Bateman, Rachel McAdams ve Kyle Chandler’ı izleyeceğiz.

Oyun Gecesi Filmi Konusu

Max ve Annie’nin çiftler için oyun gecesi, Max’in kardeşi Brooks’un sahte haydutlar ve federal ajanların olduğu gizemli bir cinayet ayarlamasıyla iyice karışır. Brooks kaçırılır ve her şey bu oyunun bir parçası gibi görünür. Fakat bu altı rekabetçi oyuncu gizemi çözmeye ve oyunu kazanmaya çalıştıkça bu oyunun ve Brooks’un göründüğü gibi olmadığının farkına varır, olaylar gelişir.

Oyun Gecesi Filmi Fragmanı

Taksi 5 Filmi

Luc Besson’un yarattığı Taxi, 5. vitese geçiyor. Yönetmenliğini Franck Gastambide’in üstlendiği komedi ve aksiyon dolu maceranın yönetmeni Franck Gastambide. Gastambide, Lucy Besson ile birlikte senaryoya da imza atmış. Yapımda Franck Gastambide, Malik Bentalha ve Bernard Farcy’i izleyeceğiz.

Taksi 5 Filmi Konusu

Parisli süper bir polis olan Sylvain Marot, aynı zamanda olağanüstü bir şofördür. Sylvain, eski emniyet müdürü şimdi ise Marsilya Belediye Başkanı olan Gibert tarafından, güçlü Ferrarilerle büyük bir soygun düzenleyen İtalyan Çetesini yakalamak için görevlendirilir. Fakat görevini yerine getirmek için, Marsilya’daki en kötü VTC sürücüsü olan ünlü taksi şoförü Daniel Morales’in yeğeni Eddy Maklouf ile çalışmak zorunda kalır.

Taksi 5 Filmi Fragmanı

Yerli yapımlar “4N 1K 2”, “Cano”, “Fındık Veresiye”, “İyi ki Doğdun Abla”, “Kaç Kaçabilirsen”, “Mr. Gay Syria”, “Av Sanatı”, “Son Oyun” ve “Şaşkınlar Çetesi” bu hafta vizyona giriyor.

 

Mayıs 2018 Filmleri İkinci Hafta

11 Mayıs’ta izlemeye başalayacağımız filmler aşağıda.

 

Eyvah Anne Oluyorum Filmi – Baby Bump(s)

Noemie Saglio’nun yönettiği komedi türündeki filmde, Juliette Binoche, Camille Cottin, Lambert Wilson ve Catherine Jacob’u izleyeceğiz.

Eyvah Anne Oluyorum Filmi Konusu

Avril, 30 yaşında disiplinli biridir. Mutlu bir evliliği vardır. Annesi Mado ise tam tersi, asi ve keyfine düşkün biridir. Avril ve Mado aynı evde yaşamaktadırlar. Avril hamile olduğunu öğrenir ve çok mutlu olur. Güzel haberi paylaşmak için eşinin anne ve babasını da yemeğe davet ederler. Annesi Mado, orta yaş krizinde ve büyükanne olmaya hiç de hazır değildir. Kısa bir süre sonra Mado’nun da hamile olduğu anlaşılır.

Eyvah Anne Oluyorum Filmi Fragmanı

Yerli Yapımlar “Öğrenci Kafası: Soygun”, “Tutsak”, “Murtaza”, “Kral Şakir Oyun Zamanı”, “Hemşire”, “Elim Sende”, “Cehennemden Selfie” ve “Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok” bu hafta vizyona giriyor.

 

Mayıs 2018 Filmleri Üçüncü Hafta

18 Mayıs’ta izlemeye başalayacağımız filmler aşağıda.

 

Deadpool 2 Filmi

Gişe rekorları kırdıktan sonra, Ryan Reynolds “Deadpool” olarak geri dönüyor ve bu kez Mouth’un filmindeki Merc daha büyük ve her zamankinden daha baş belası.

Bu yılın merakla beklenen filmlerinden biri olan Deadpool 2 filminin yönetmen koltuğunda David Leitch bulunuyor. Oyuncu kadrosunda ise Ryan Reynolds, Josh Brolin ve Morena Baccarin’i izleyeceğiz.

Deadpool 2 Filmi Konusu

Deadpool, kahramanlık işlerini devam ettirmekte, bir yandan da gündelik hayatını sürdürmektedir. Kız arkadaşı Vanessa’yla mutlu bir ilişki sürdüren Deadpool’un düzeni, gelecekten gelen Cable’ın ortaya çıkışıyla sarsılır. Cable gelecekte tehdit oluşturacak bir çocuğun peşindedir. Deadpool, Cable’ı durdurabilmek için süper güçlere sahip X-Force ekibini toplar, Cable’a karşı mücadele başlar.

Deadpool 2 Filmi Fragmanı

Partilerde Kız Tavlama Sanatı Filmi – How To Talk To Girls At Parties

Neil Gaiman’ın aynı isimli hikayesinden uyarlanmış Partilerde Kız Tavlama Sanatı, Punk’ın ilk yıllarında, aşka susamış Güney Londralı bir gencin birkaç gün süren dünya dışı aşk deneyimini anlatıyor.

Partilerde Kız Tavlama Sanatı Filmi Konusu

Okuldan çıkar çıkmaz üniformalarını atıp punk kıyafetlerine bürünen Enn ve arkadaşlarının ilk uğrakları yerli bir rock grubunun çaldığı ve despotluğuyla ürküttüğü kadar heyecanlandıran Kraliçe Boadicea’nın (Nicole Kidman’ı böyle kaçık ve öfkeli görmediniz, söz veriyoruz) mekanı oluyor. Çocukların bir sonraki durakları daha da tuhaf; bu dünyadan olmayan ama insan kılığında – hem de renk gruplarına ayrılmış latex kıyafetleriyle dans eden, akrobatlıklar yapan ve birbirinden garip takıntıları olan bir grubun gecesini gece ettiği bir ev partisi. İşte Enn, bu partide hülyalı bir çekiciliği ve dünyamızın halleriyle ilgili sağlıklı bir merakı olan Zan’le tanışır. Zan, Enn’in dünyasını tanımak için, liderlerinden 48 saatlik özel izin alır.

Partilerde Kız Tavlama Sanatı Filmi Fragmanı

Yerl yapımlar “Üç Vakte Kadar”, “Mezarlık”, “Kiraz Mevsimi” ve “Bal Kaymak” bu hafta vizyona giriyor.

 

Mayıs 2018 Filmleri Dördüncü Hafta

25 Mayıs’ta izlemeye başalayacağımız filmler aşağıda.

 

Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi Filmi – Solo: A Star Wars Story

Ron Howard’ın yönettiği ve merakla beklediğimiz bu yapımda; Alden Ehrenreich, Woody Harrelson, Emilia Clarke ve Donald Glover’ı izleyeceğiz.

Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi Filmi Konusu

Çok çok uzak bir galakside, sevilen kötü karakterlerin çok olduğu filmde macera dolu bir yolculuğa çıkıyoruz. Karanlık ve tehlikeli yeraltı dünyasında cesaret gerektiren maceralara atılırken, Han Solo gelecekteki muhtemel yardımcı pilotu Chewbacca ile arkadaş olur. Ve Star Wars efsanesindeki beklenmedik kahramanların rotasını belirleyen bu yolculukta, kötü nam salmış kumarbaz Lando Calrissian ile tanışır.

Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi Filmi Fragmanı

Peter Pan – Tinker Bell: Sihirli Dünya Animasyonu – The Quest For The Never Book

Animasyonu Chandrasekaran G yönetiyor.

Peter Pan – Tinker Bell: Sihirli Dünya Animasyonu Konusu

Peter Pan ve arkadaşlarının görevi gizli adayı ve sihirli kitabı korumaktır. Kaptan Kanca ve korsanları uzun süredir Peter Pan’ın peşindedirler. Gizli adada herkes mutludur ve her gün birbirinden daha eğlenceli geçmektedir. Bir gün güçlerini kötülük için kullanmayı seçen Kaptan Kanca, Peter Pan ve arkadaşlarını ele geçirir. Gizli ada ve sihirli kitap tehlikededir. Tinker Bell ve arkadaşlarının yapacağı yardım Peter Pan ve sihirli kitabı kurtarabilecek midir?

Mayıs 2018 Filmleri

Mayıs 2018 Filmleri

 

Hiçbir Zaman Burada Değildin Filmi – You Were Never Really Here

Jonathan Ames’in aynı isimli romanından sinemaya uyarlanan bu gizemli gerilim filminin yönetmen koltuğunda Lynne Ramsay bulunuyor. Oyuncu kadrosunda ise Joaquin Phoenix, Ekaterina Samsonov ve John Doman’ı izleyeceğiz.

Hiçbir Zaman Burada Değildin Filmi Konusu

Joe, şiddet dolu mesleğini geride bırakmış ve hayatını, seks ticareti için kaçırılan kızları kurtararak kazanmaya başlamıştır. Yozlaşmış New York senatörünün kızını kurtarması için kiralandığı zaman ise bir komplo ağının içine sürüklenir. Joe’nun az sayıdaki meslektaşları birer birer ortadan kaybolur. Joe kısa sürede kendisini ölü görmek isteyen düşmanlarıyla savaşmak zorunda kalır, olaylar gelişir.

Hiçbir Zaman Burada Değildin Filmi Fragmanı

Yerl yapımlar; “Azraille Dans”, “Hürkuş: Göklerdeki Kahraman”, “Kafir”, “Karanlıktaki Melekler” ve “Yol Kenarı” bu hafta vizyona giriyor.

 

Nisan 2018’de izlediğimiz filmleri aşağıda bulabilirsiniz.

Nisan 2018 Filmleri

 

 

Şimdiden hepimize iyi seyirler.

  1 Yorum

  1. Pingback: Haziran 2018 Filmleri - Fundalina

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir