Microsoft Open Source Summit 2018 Başlıyor

Microsoft Open Source Summit 2018, 5 Nisan’da UNIQ İstanbul’da başlıyor.

Açık kaynak tutkunları bir araya getirecek etkinlikle ilgili merak edilenleri ve günün programını yazımda bulabilirsiniz.

 

Microsoft Open Source Summit 2018 

 

5 Nisan’da UNIQ İstanbul’da gerçekleştirilecek etkinlikte açık kaynak dünyasının önde gelen isimleri yer alırken global dağıtıcıların yeni teknolojileri deneyimlenebilecek.

 

Microsoft, açık kaynak dünyasına destek olmayı sürdürüyor. Türkiye’de ilk kez düzenlenecek olan Microsoft Open Source Summit’te günümüzün başarılı açık kaynak projeleri, sektörün önde gelen isimleri ve yeni teknolojileri denemek için eşsiz bir fırsat sunuluyor. Etkinliğe DevOps’un efsane isimlerinden Donovan Brown ve açık kaynak dünyasında yakından tanınan Stephen Walli de konuşmacı olarak katılacak.

Maslak UNIQ İstanbul’da 5 Nisan tarihinde düzenlenecek olan Open Source Summit 2018’de aynı zamanda zirvenin Ana Sponsoru Red Hat, Platinum Sponsoru SUSE ve Gold Sponsorlar Switch ve Comparex gibi global dağıtıcıların yeni teknolojilerinin deneyimlenebileceği workshop’lar yer alacak.

 

Microsoft Open Source Summit 2018 Programı

Microsoft Open Source Summit 2018, günümüzün başarılı açık kaynak projelerini paylaşmak, yeni teknolojileri denemek için eşsiz bir fırsat sunuyor.

Etkinliğin keynote konuşmacıları: DevOps’un efsane isimlerinden Donovan Brown (@DonovanBrown). Uzun yıllar süreç danışmanı olarak çalışan Donovan, Microsoft’ta DevOps’un liderliğini üsteleniyor.

Bir gün boyunca açık kaynak dünyasındaki en son gelişmeleri #AçıkKonuşuyoruz hashtag’inden takip edebilir veya geliştiriciler için özel olarak düzenlenen Open Source Summit’e kayıt olmak için bu adresi 💁‍♀️  http://aka.ms/MSOpenSourceSummit2018 kullanabilirsiniz.

 

Fayda görmeniz dileğiyle.

 

Open Source Summit, 5 Nisan 2018 tarihinde Maslak UNIQ İstanbul’da gerçekleşti. Konuyla ilgili yazıma aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 

Open Source Summit’in Ardından

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir