People Make the Brand 2017 Başlıyor

People Make the Brand 2017 başlıyor.

Bu yıl beşinci defa düzenlenecek konferans, işveren markası alanındaki gelişmeleri ve trendleri, yerli ve global pek çok işveren markasının stratejik yaklaşımlarını seyircilerine sunmaya hazırlanıyor.

Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da People Make the Brand’de olacağım. Konferans hakkında merak edilenleri yazımda bulabilirsiniz.

People Make the Brand 2017

Beşinci People Make the Brand Konferansı, daha önceki yıllarda olduğu gibi işveren markası alanındaki gelişmeleri ve trendleri, yerli ve global pek çok işveren markasının stratejik yaklaşımlarını seyircilerine sunmaya devam edecek. 24 Kasım’da Fairmont Quasar’da gerçekleşecek konferans alanında birbirinden değerli ismi bizlerle buluşturmaya hazırlanıyor.

GarantiBankası’nın sponsorluğu ile Dinamo Danışmanlık tarafından düzenlenen etkinliğin içerik paydaşı ise dünyanın lider işveren markası araştırma şirketi Universum.

 

 

People Make the Brand Konferansında irdelenecek konulardan bazılarına gelince;

  • 2017 yılında 50.000’e yakın Y Kuşağı ile gerçekleşen Universum ideal işveren araştırması çıktıları.
  • İşveren markası metrikleri.
  • Global işveren markalarının lokal uygulamaları.
  • Çalışan değer önermesi geliştirme süreci.
  • Sürdürülebilir işveren markası stratejileri.

 

 

People Make the Brand 2017 Konuşmacıları

People Make the Brand Konferansı, işveren markasına dair teorik altyapı sağlamaktan daha fazlasını, katılımcıları güçlü deneyimlerlerle buluşturmayı vaad ediyor.

Konferans, Dinamo Danışmanlık Kurucu Ortağı ve Orta Doğu Direktörü Evrim Kuran’ın yapacağı “İşimiz Tasarım: Çalışan Deneyimi Tasarımı” başlıklı sunumu ile açılış yapacak.

Ardından;

UNIVERSUM Stratejik Danışma Kurulu Başkanı Claudia Tattanelli İyiden En İyiye: İdeal İşverenleri Diğerlerinden Ayıran Ne?“, 

Garanti Bankası İnsan Kaynakları Koordinatörü Burak Yıldıran İşveren Markasının Sırrı Çalışan Deneyiminde Saklı“,

Borusan Holding CEO’su Agah Uğur “Borusan Burada: Borusan Çalışan Deneyimi Yolculuğu“,

Vodafone Global İşe alım ve İşveren Markası Başkanı Catalina Schveninger Amacı Olan İşveren Markası – Tanımdan Küresel Yayılıma, Adayların ve Müşterilerin Kalbini Kazanmak“, 

UNIVERSUM Global Strateji Başkan Yardımcısı Richard Mosley İşveren Markasının Geleceğisunum başlıkları ile bizlerle birlikte olacak.

 

Geçtiğimiz yıl 4 Kasım’da gerçekleşen konferans “Sizin İkigai’niz ne? – Sizi sabah yataktan kaldıran nedir?” sorusu çatısında şekillenmişti. Konferansta gelenekselleşen araştırma sonuçlarının yanısıra, dünyadan ve Türkiye’den en son işveren markası uygulamaları bizlerle buluşmuştu. Onlarca sektörden 200’ün üzerinde işveren markası ilgilisinin buluştuğu konferansta, Coca- Cola, BBVA, Heineken ve P&G şirketleri işveren markası yolculuklarını anlatmış; Anlatsin.com ise işveren markası çalışmalarında dijital paydaş olarak yarattıkları katma değeri paylaşmıştı.

People Make the Brand 2016’da neler olduğunu merak ediyorsanız, konferansın ardından aldığım notlara aşağıdaki yazımdan ulaşabilirsiniz.

 

People Make the Brand’in Ardından

 

.

 

People Make The Brand – İşveren Markası Konferansı‘na buradan http://www.peoplemakethebrand.com/kayit kayıt olabilirsiniz.

People Make The Brand – İşveren Markası Konferansı‘nda anlık paylaşımları #peoplemakethebrand hashtag’i üzerinden gerçekleştirilecek.

Sosyal hesaplarını takip ederek bu harika konferansa daha da yakınlaşabilirsiniz.

Facebook

Twitter

Instagram

Linkedin

Gelecek olanlarla görüşmek üzere 🙋🏼

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir