IDC Türkiye 2019 Finans Zirvesi Başlıyor

IDC Türkiye 2019 Finans Zirvesi “Finansal Hizmetlerdeki Dijital Dönüşüm ve İnsan Faktörünü” masaya yatıracak. Zirve hakkında merak edilenler yazımda.

Finans sektörü kurumları, 22 Ekim Salı günü Akbank stratejik ortaklığı ve ev sahipliğinde “IDC Türkiye Finans Zirvesi” için Sabancı Center İstanbul’da bir araya geliyor.

IDC Türkiye 2019 Finans Zirvesi Başlıyor

Sektörde yaşanan son gelişmelerin ele alınacağı etkinlik, yeni stratejilerin paylaşıldığı, Türkiye’nin finans, sigorta, borsa ve yatırım kuruluşlarının 300’den fazla üst düzey Bilgi Teknolojileri ve işbirimleri yöneticilerinin bir araya geldiği eşsiz bir platform olarak finans sektörününün geleceğine net bir bakış sağlayacak.

IDC Türkiye 2019 Finans Zirvesi Programı

IDC Türkiye Finans Zirvesinde, Finans Sektöründe Dijital Dönüşüm, Bilgi Güvenliği ve Regülasyonlar, Çoklu Kanallar, Açık Veri ve API, Müşteri Deneyimi, Yapay Zeka ve Robot Uygulamalar, Veri Yönetişimi, Nesnelerin İnterneti, Blok Zincir vb. konulara yer verilecek. Sektörün lider teknoloji ürün ve hizmet sağlayıcıların sunumlarıyla son kullanıcı başarı hikayelerine de yer verilecek.

Finans sektörü müşterilerine daha fazla değer sağlayabileceği ve iç süreçlerini optimize etmek için kullanabileceği büyük veriye sahip ender sektörlerden biri konumunda. Büyük veri ve analitik teknolojilerinin sunduğu yenilikler “fraud” analizinden, müşteri segmentasyonuna birçok yeni uygulama alanının da kapılarını açıyor. Bununla beraber, çoğu kurum bu kritik verileri doğru şekilde kullanma ve yönetme yetkinliğini yeni yeni geliştiriyor. İşte bu sebeple geçtiğimiz yıllardan farklı olarak bu yıl öğleden sonra gerçekleşecek tüm oturumlar veri ve analitik odağında, Finansal Servislerde Veri ve Analitik Konferansı olarak planlanmış.

 “İnsanla Mümkün: Finansal Hizmetlerin Daha Kişisel, Yaratıcı, Açık Geleceği”

 “İnsanla Mümkün: Finansal Hizmetlerin Daha Kişisel, Yaratıcı, Açık Geleceği” teması altında gerçekleşecek IDC Finans Zirvesinde sektörün liderleri, dijital ekonominin finans sektöründe yarattığı etkileri masaya yatırırken, veriye dayalı iş modellerini değerlendirip, yapay zeka ile büyük veri ve analitik teknolojilerinden en verimli şekilde faydalanmak için gerekenleri paylaşacak. 6 ana panel ve 50 bağımsız konuşmacının aktaracağı deneyim paylaşımlarıyla, IDC Finans Zirvesi Türkiye finans takviminin en büyük ve en etkili etkinliklerinden biri olacak.

IDC’nin Türkiye Finans Zirvesi 2019 etkinliği hakkında daha fazla bilgi almak için web sitesini www.idc.com/event/finance2019  ziyaret edebilirsiniz.

Etkinlikle ilgili anlık paylaşımları #idcfinance2019 hashtag’i üzerinden takip edebilirsiniz.

Gelecek olanlarla görüşmek üzere.

  1 Yorum

  1. Pingback: Avrasya Blockchain Zirvesi Notları - Fundalina

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir