Thalia Sakura Serisi ile Tanışın

Gelin sizi Thalia Sakura Serisi ile tanıştırayım.

Doğal içerikli ürün sevenlerin favorisi olmaya aday bu yeni seri saçlarınızda ve cildinizde mucizevi etkiler yaratmaya hazırlanıyor.

Thalia Sakura Serisi, Thalia Natural Beauty markasının en yeni ürün gamını oluşturuyor. Thalia Natural markası, gücünü doğallıktan alan ve kostik, paraben, koruyucu gibi zararlı içeriğe yer vermeyen ürünler üretiyor ve %100 yerli sermaye.

55 Yıllık bir sektör tecrübeleri var, doğal güzellik ürünlerini cilt bakım ve saç bakım kategorileriyle genişletmeye devam ediyorlar. Ürünleri dünya standartlarında kalite belgelerine sahip ve kendi patentleri de bulunuyor.

Thalia Sakura serisinde saç ve cilt için geliştirilen 8 farklı ürün bulunuyor.

 

Thalia Sakura Serisi

 

Thalia Sakura Serisi

Formülünde Japonların efsanevi kiraz çiçeği olan sakura’ya yer verilen bu yeni serinin tümü yaşlanma karşıtı. Ürünler hayvanlar üzerinde test edilmemiş, SLS, SLES, paraben, parafin, hayvansal yağ, kostik gibi insan sağlığına zararlı maddeler içermiyor.

 

Thalia Natural Beauty Sakura Şampuan

Sakura özlü yıpranma karşıtı bu şampuan parıltılı ve güçlü saçlar vaadediyor.

İçeriğinde E vitamini ve provitamin B5 bulunan şampuan, saçı besliyor. Bisabalol yağıyla ise saç tellerinin onarımına destek oluyor. Ürün SLS, SLES, paraben, parafin, hayvansal yağ ve kostik içermiyor.

 

Thalia Naturel Beauty Sakura Vücut Losyonu

Sakura özlü yaşlanma kaşıtı vücut losyonu yoğun nemlendirici içeriğiyle cildi yenileyp, koruyor. Kolajen oluşumunu teşvik eden ürün, E vitamini ve Bepanthol ile zenginleştirilmiş.

 

Thalia Natural Beauty Sakura El Kremi

Sakura özlü yaşlanma kaşıtı el kremi, yoğun ve derinlemesine bir nemlendirme sağlıyor. Ürün cildin elastikiyetini artırırken, pigmentasyon ve kırmızı cilt lekelerinin giderilmesine yardımcı oluyor.

 

Thalia Natural Beauty Sakura Yaşlanma Karşıtı Krem

Sakura özlü yaşlanma kaşıtı bu krem, kuruyan ve matlaşan ciltler için yoğun ve derinlemesine nem sağlıyor. Bir yandan cildin elastikiyetini artırırken, öte yandan pigmentasyon ve kırmızı cilt lekelerinin giderilmesine yardımcı oluyor.

 

Thalia Natural Beauty Sakura Sabun

Sakura özlü olan ve harika kokan bu sabun, cildin elastikiyetini artırıyor. Pigmentasyon ve kırmızı cilt lekelerinin giderilmesine de yardımcı oluyor. Ambalajdan iki adet sabun çıkıyor.

 

Thalia Natural Beauty Yüz Temizleme Köpüğü

Kiraz çiçeği ağacının özlerine yoğun olarak yer verilen bu ürün cildi temizleyip, arıtıyor.

 

Thalia Natural Beauty Yüz Maskesi

Bu ürün içeriğindeki sakura özleriyle çok yoğun ve derinlemesine bir nemlendirme sağlıyor. Aynı zamanda içeriğinde bulunan bisabalol, lavanta, papatya gibi özlerle cildi temizleyip, ferahlatıyor. Sheabutter ve pirinç kepeği gibi değerli yağlar içeren ürün, yaşlanma karşıtı besleyici bakım sunuyor.

 

Thalia Sakura Özlü Yıpranma Karşıtı Saç Bakım Maskesi

Yıpranmış saçlara özel, besleyici ve ultra bir nemlendirici olan bu maske, saçın rengini koruyarak fönle kurutma işlemini kolaylaştırıyor. İçeriğindeki E vitamini ve provitamin B5 ile de saç tellerini güçlendirerek besleyen ürün, saçın su kaybını iyileştiriyor.

Gücünü doğadan ve teknolojiden alan Thalia Natural Beauty markasının en yeni ürün gamı olan Thalia Sakura Serisi ürünleri denemenizi öneririm.

Ürünleri incelemek için buradaki linki Sakura ( Kiraz Çiçeği ) Özlü Seri kullanabilirsiniz.

 

 

Geçtiğimiz hafta ilk mağazasını A Plus AVM’de açan markayı ziyaret ettim. Yolunuz düşerse ürünlere yakınlaşmak ve test etmek için mutlaka uğrayın.

 

Sakura’nın Faydaları

Kiraz çiçeği olarak da bilinen Japon gülü sakura, içeriğinde bulunan maddeler sayesinde cildi yeniler ve cildin sıkılaşmasını sağlar. Cildin rengini ve nemini de dengeler. Cildi sıkılaştırıcı özelliği de bulunan sakura, cildi sıkılaştırıcı etkisi sebebiyle selülit kremlerinde de kullanılır.

Sakura’nın kan dolaşımın düzenlemek ve saç köklerini güçlendirmek gibi özellikleri de bulunur. Çeşitli saç serumlarının içeriğinde japon gülü kullanılır. Sakura, daha güçlü saç kökleri ve daha parlak görünümlü saçların oluşmasına katkı dağlar.

 

Yaklaşık 3 yıldır Thalia markası benim için vazgeçilmez oldu. Çıktığı günden beri kullandığım Thalia Natural Parfümleri hakkında deneyimimi sizlerle paylaşmıştım.

 

Thalia Natural Parfümleri

 

 

Fayda görmeniz dileğiyle.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir