Twitter Yer İşaretleri Özelliği

Twitter Yer İşaretleri Özelliği kullanıma sunuldu.

Twitter kullanıcılardan aldığı geribildirimler doğrultusunda geliştirdiği bu yeni özellikle ilgili merak edilenleri yazımda bulabilirsiniz.

Twitter Yer İşaretleri Özelliği Nedir? 

Twitter kullanıcılardan aldığı geribildirimler doğrultusunda geliştirdiği “Twitter Yer İşaretleri Özelliği” kullanıma sunuldu.

Ekranımıza düşen farklı farklı içerikleri incelemek için yeterli zaman bulamadığımızdan mütevellit geliştirilen bu özellik, ana ekranınızdaki tweetleri hızlıca gözden geçirirken işaretlemenize ve vaktiniz olduğunda kolayca ulaşmanıza imkan tanıyor.

Eminim sizler de benim gibi bu özelliği yerine tweetleri kalpliyor veya ekran görüntüsü alıyordunuz. Şimdi tüm bu işlemler için kullanabileceğiniz yer işaretleri özelliği var. Mobil cihazınız üzerinden bu yeni özelliği kullanabilmek için twitter uygulamanızı güncellemeniz yeterli.

 

Twitter Yer İşaretleri Özelliği Nasıl Çalışıyor?

Tweet’i yer işaretlerinize eklemek için Tweet’in altındaki paylaş butonuna basıp “Tweet’i yer işaretlerine ekleyi seçiyorsunuz. Daha sonra bu Tweet’i bulmak için profil bölümünüze gidip, seçenekler arasında bulunan “Yer İşaretlerine” giriyorsunuz Yer işaretlerinizden istediğiniz zaman Tweet silebilirsiniz. Neleri yer işaretlerinize eklediğinizi yalnızca siz görebilirsiniz.

 

Twitter Yer İşaretleri Özelliği Ne işe Yarıyor?

Twitter Yer İşaretleri Özelliği kullanıcıların Twitter’ın en iyi içeriklerinden haberdar kalmalarına yardımcı oluyor. Canlı video bulunan bir Tweet’i daha sonra izleyebilir, Tweet dizisini yer işaretlerine ekleyip sonra inceleyebilir ve daha sonra okumak veya paylaşmak için ilginç yazı linklerinin bulunduğu Tweetleri kaydedebilirsiniz.

 

Twitter’da En İyi Paylaşım Zamanı konusunda kafanızda soru işaretleri varsa, Twitter’ın güncel kullanım alanları, tweetlemek için genel olarak kabul gören en iyi gün ve saatlere yer verdiğim yazımı okumanızı öneririm.

 

Twitter’da En İyi Paylaşım Zamanı

 

 

Fayda görmeniz dileğiyle.

 

 

  1 Yorum

  1. Pingback: Twitter Lite Türkiye’de - Fundalina

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir