Acer’dan Tükiye’nin ilk Sosyal Medya İllüzyon Gösterisi!

Yeni marka mesajı ‘’A touch more’’ ile kullanıcılarının sınırlarının ötesini keşfetmelerini ve daha fazla deneyim yaşamalarını hedefleyen Acer, 27 Mayıs Salı akşamı Nan Şişhane’de Türkiye’nin ilk sosyal medya illüzyon gösterisini düzenledi. Oradaydım…

Türkiye’nin biz sevilen bloggerları ve Twitter fenomenlerinin katılımıyla gerçekleşen gecede yeni Acer ürünleri görücüye çıktı.

ATouchMore2

Dokunmatik ekran deneyimini yeniden tanımlayan Acer; kullanıcıları için daha pratik, daha yaratıcı ve daha üretken cihazlar yaratmış. Ultrabook, dönüştürülebilen tablet ve tablet koleksiyonu, tasarımları ve yeni teknolojileri ile hepimizin beğenisini kazandı.

 

Acer Türkiye Ülke Müdürü Sinan Kender’in hoşgeldiniz konuşmasıyla başlayan gece, ünlü mentalist Enis Talas’ın hepimizi şaşırtan gösterisi ile devam etti.

 

AToruchMore4

Taha ve Elif’in de katılımlarıyla kaşık bükme gösterisinin ardından, twitter takipçilerimizle katıldığımız ödüllü yarışmaya geçildi. Tablet ödüllü bu yarışmanın sorusu “ hayatta değiştirmek istediğiniz şey nedir? ” oldu. #ATouchMore hashtagi ile yapılan paylaşımlar sonrasında Talas, “zihin okuma gösterisine” geçti.

 

ATouchMore6

Bu gösteri için üç kişi sahneye çıktık. Gösteri üç etaptan oluşuyordu. Enis Talas, sıra bana gelince yarışmaya katılan takipçimi ve attığı tweet’i aklımdan geçirmemi söyledi. Sonrasında ise elindeki kağıda zihnimden geçenleri yazdı.

 

ATouchMore1

Üç katılımcı sahnedeki panoya zihnimizden geçenleri yazdık ve Talas’ın kağıt üzerine yazdıkları ile karşılaştırdık. Sonuç bana “Yok artık” dedirtti, zihnimden geçenler kağıttaydı. Bu gösteri bana müthiş bir mental deneyim ve Acer iconia w5 kazandırdı. Attığı tweet ile İconia A1 tablet kazanan Hasan Yalçın’ı da kutluyorum.

 

ATouchMore9

 

Bu arada Acer iconia w5; Windows 8 işletim sistemi, 10.1” IPS HD 1366*768 çözünürlüklü çoklu-dokunmatik ekranı, 8 ve 2 megapiksel ön – arka Acer Crystal Eye HD web kamerası ve 18 saate kadar dayanan pil ömrü ile müthiş bir cihaz. Test etmek için sabırsızlanıyorum…

 

ATouchMore44

Sosyal medya dünyasından yaklaşık 100 kişinin katıldığı gecede, Discoman lakabıyla tanınan DJ Serhan Sabanlar da plak başında bize keyifli saatler yaşattı.

 

Bu güzel gece ve hediyeler için Acer Türkiye’ye teşekkür ediyorum 🙂

 

acer

 

  1 Yorum

  1. Pingback: Hem Bilgisayar Hem Tablet! | Fundalina

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir