Anker’den Türkiye’nin bölgesel konumunu güçlendiren önemli atama

Anker Innovations, Orta Asya’dan sonra İsrail’i de Türkiye’deki yönetime bağladı. Cem Bodur’un görevine Türkiye, İsrail ve Orta Asya Ülke Müdürü olarak devam edecek.

Anker Türkiye, artık Orta Asya’dan sonra İsrail’in de yönetildiği merkez ofis konumuna geldi. Cem Bodur da bu değişiklikle, Anker Türkiye, İsrail ve Orta Asya Ülke Müdürü görevine getirildi.

Anker’den Türkiye’nin bölgesel konumunu güçlendiren önemli atama

Tüketicilerin hayatına kolaylık ve konfor sunan teknolojileri bir araya getiren Anker, hızlı büyüme yaşadığı Türkiye’de de önemli değişiklikler yaptığını duyurdu. Yapılan açıklamaya göre, Orta Asya ülkelerinin bağlı olduğu Türkiye, İsrail’in de bağlandığı bölgesel ve önemli bir ülke konumuna yükseldi.

Cem Bodur yönetiminde, Türkiye’nin güncel teknoloji ürünlerine ilgi duyan genç nüfusuyla birlikte ülkedeki tüm tüketicilere ulaşarak başarılı bir strateji izleyen Anker Türkiye, artık Orta Asya’dan sonra İsrail’in de yönetildiği merkez ofis konumuna geldi. Cem Bodur da bu değişiklikle, Anker Türkiye, İsrail ve Orta Asya Ülke Müdürü görevine getirildi.

Türkiye açısından bu önemli gelişmeyle ilgili görüşlerini sunan Cem Bodur, “Ülkemizle ilgili bu değişiklikten dolayı son derece mutluyuz. Türkiye, Anker Innovations ekosisteminde geçtiğimiz son iki yılda en hızlı büyüyen ülkeler arasında yer almıştı. Bu gelişme ile birlikte Anker nezdinde de bölgesel olarak çok daha önemli bir konuma sahip olmuş durumdayız. Daha önce olduğu gibi bundan sonraki süreçte de daha güçlü hedeflerle çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Geçtiğimiz günlerde Anker Türkiye, İsrail ve Orta Asya Ülke Müdürü Cem Bodur ile özel bir video röportaj yapmıştım. Türkiye pazarına 2018 yılında giren ve inovatif ürünleriyle hayatımızda fark yaratan “55 milyon mutlu müşteri” mottosu ile kalplere kazınan Anker’in Türkiye, İsrail ve Orta Asya Ülke Müdürü Cem Bodur ile gerçekleştirdiğim video röportajı aşağıda bulabilirsiniz.

Anker Türkiye, İsrail ve Orta Asya Ülke Müdürü Cem Bodur ile video röportaj

Anker yeni TWS kulaklığı Soundcore Liberty 2 Pro’yu Türkiye’de satışa sunmuştu.

Yeni modeliyle profesyonel müzik camiasından da tam not almayı başaran Anker, içerisindeki dört mikrofonu ve cVc 8.0 gürültü önleme teknolojisi ile sesinizi ortam sesinden yalıtan kulaklığını tüketicilerle buluşturdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir