Digitürk Sahip Olduğu Teknoloji ile Eşsiz Fırsatları Ayağınıza Getiriyor

Günümüzün en büyük iletişim aracı olarak görülen internet her ev ve iş yerinde ihtiyacı hissedilen olgulardan birisi haline dönüştü. Birbirinden özel fırsatları değerlendirebileceğiniz internet dünyasında her işinizi web üzerinden planlayabilir veya takip edebilirsiniz. Evlerde bile çalışan tüm cihazların internet özellikli olması, bu cihazların daha verimli bir halde kullanılmasına olanak tanıyor. Buna ek olarak iletişim aracı olarak da  kullanılan internet ile keyifli ve bir o kadar da eğlenceli bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Sınırsız internet fırsatı için Digitürk internet paketleri kategorisine göz atabilir ve muhteşem kampanyalardan hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.

 

Digitürk sahip olduğu teknoloji ile eşsiz fırsatları ayağınıza getiriyor. Türkiye genelinde fiber optik alt yapısını tamamlayan ve hizmete alan Digitürk, 25 Mbps’ye varan hızlarda internet olanağını size sunuyor. Sınırsız ve süper hızlı internet deneyimi için tercih edeceğiniz Digitürk, kesintiler ile uğraşmayacağınız bir dünyanın kapılarını sizin için aralıyor. 12 veya 24 aylık taahhütlerle ulaşabileceğiniz Digitürk dünyasında  hiçbir ek ücret ödemeden süper hızlı internet deneyimi yaşayabilirsiniz. Farklı seçenekleri size sunan Digitürk dünyasında Adsl bağlantılarda 8-16 mbps arasında hızlara ulaşabilirsiniz. Fiber bağlantılarda ise bu hız 25 mbps hızlara yükselebilmektedir. İnternet paketlerini tercih eden müşteriler için bir takım sürprizlerde ortaya çıkacaktır. Spor Extra veya Yetişkin paket hizmetinden 1 aylık süre içerisinde yararlanabilmeniz mümkün olacaktır. İnternet kurulum ücretinin yansımadığı bu paketlerde isterseniz National Geographic, National Geographic Wild, Dicovery Channel, Animal Planet, History, İz TV gibi muhteşem kaliteli belgesel yayınlara da ulaşabileceksiniz. Digitürk fırsatlarından yararlanmak için telefonunuz olmasına gerek yoktur. Aylık 10 TL yalın ADSL ücreti karşılığında bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Yine bazı aboneliklerde yalın internet ücreti ödemeden fiber internet paketleri de sizi bekliyor olacak.

 

PAKETLER NELERDİR

Digitürk internet paketleri arasında sizin için özenle hazırlanan kampanyalar bulunuyor. Süper Paket + Limitsiz İnternet ile her ay 70 yeni filmin evinize geliyor. Süper Paket, Spor Keyfi ve Limitsiz İnternet, Film Keyfi ile Limitsiz İnternet, Sadece İnternet Fiyatına Hem Digiturk Hem Limitsiz İnternet.  Digitürk İnternet Süper Paket gibi seçenekler de sizi bekliyor olacak. Aylık 59,99 TL’den başlayan fiyatlarla fiber bağlantılara ulaşabileceksiniz. Digitürk tarafından size sunulan paketlerde ADSL, VDSL veya fiber bağlantılardan birisini tercih edebilmeniz mümkün olacak. 8 Mbps’ye kadar Limitsiz ADSL (50 GB) internet seçiminiz ile aylık 59,99 TL, 16 Mbps’ye kadar Limitsiz ADSL (50 GB) internet seçiminiz ile aylık 62,99 TL olacaktır. Fiber bağlantı türünde ise 25 Mbps Limitsiz FİBER (25 GB) internet seçiminiz ile aylık 69,99 TL, 25 Mbps Limitsiz FİBER (75 GB) internet seçiminiz ile aylık 77,99 TL ödemeniz olacaktır. Paketlere sahip olabilmek için 24 aylık taahhüt vermeniz yeterli olacaktır.

Digitürk bayilerimize uğrayarak bu muhteşem dünyanın kapılarını ardına kadar aralayabilir ve eşsiz fırsatları değerlendirebilirsiniz. Size özel hazırlanan internet paketleri sayesinde süper hızlı bağlantılara kesintisiz bir şekilde ulaşabilecek ve harika bir deneyim yaşayabileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir