Haziran 2018 Filmleri

Haziran 2018 Filmleri için hazır mısınız?

Gelin bu ay vizyona girecek filmlere birlikte bakalım, ajandamızı ayarlayalım.

İşte gösterim tarihleri, fragman ve konuları ile Haziran 2018 Filmleri.

Haziran 2018 Filmleri

Haziran ayında sinema tatile girdiğinin sinyallerini veriyor. Hemen her hafta vizyona girecek bir korku filminin bulunması ise bu ayın sürprizi.

 

Haziran 2018 Filmleri 1. Hafta

İşte 1 Haziran Cuma günü izlemeye başlayacağımız filmler.

Ahlat Ağacı Filmi

Heyecan ve merakla beklediğimiz Nuri Bilge Ceylan’ın yönettiği ve Akın Aksu ile Ebru Ceylan’ın senaryosunu yazdığı Ahlat Ağacı filmi 1 Haziran’da vizyona giriyor.

Filmin oyuncu kadrosunda Aydın Doğu Demirkol, Murat Cemcir, Bennu Yıldırımlar ve Hazar Ergüçlü’yü izleyeceğiz.

Ahlat Ağacı Filmi Konusu

Bazıları için taşra, tüm umutların eninde sonunda yalnızlıkla kesiştiği bir sürgün yeridir. Tıpkı babaların ve oğulların kesişen kaderleri gibi, tüm umutların, hayallerin, çaresizlikle kesiştiği hudutsuz bir sürgün yeri. Sinan genç bir adamdır ve yazar olmak istemektedir. Anadolu’da doğduğu köye döner, kitabını bastıracak parayı bulmaya çalışır ancak babasının geçmişten kalan borçları başına dert olacaktır.

 

Kasırgada Vurgun Filmi – The Hurricane Heist

Rob Cohen’in yönettiği filmin oyuncu kadrosunda Toby Kebbell, Maggie Grace, Ryan Kwanten ve Ralp Ineson’ı izleyeceğiz.

Kasırgada Vurgun Filmi Konusu

Yıl 1992. Kaderin acımasız bir hükmü, baba ve profesyonel fırtına kovalayıcısı Bruce Rutledge’ın hayatını alır ve iki oğlunu, doğanın merhametine bırakır. 25 yıl sonra, Amerika tarihinin en dehşet verici kasırgası Tammy Kasırgası’nı takip eden bir hükümet meteoroloğu olan Will, Gulfport’a doğru yola çıkar. Yerel halk tahliye edildiğinde ABD hükümeti 600 milyon dolar için zamana karşı bir yarış başlatır.

 

Kitap Kulübü Filmi – Book Club

Bill Holderman’ın yönettiği filmin oyuncu kadrosunda Diane Keaton, Jane Fonda, Candice Bergen ve Mary Steenburgen’i izleyeceğiz.

Kitap Kulübü Filmi Konusu

Birbirlerinden çok farklı nedenlerle de olsa aşk yaşamaya tövbe etmiş olan dört samimi ve çok yakın arkadaş olan Diane (Diane Keaton), Vivian (Jane Fonda), Sharon (Candice Bergen) ve Carol’ın (Mary Steenburgen) yaşamları kurdukları kitap kulübünde ünlü seri Grinin Elli Tonu’nu okuduklarında baştan aşağı tamamen değişir. Alt üst olduğunu düşündükleri hayatlarının önlerindeki yeni bölümü, hayatlarının en iyi ve muhteşem bölümüne dönüşecektir.

 

Sürükleniş Filmi – Adrift

Baltasar Kormakur’un yönettiği filmin oyuncu kadrosunda Shailene Woodley, Sam Claflin, Grace Palmer ve Jeffrey Thomas’ı izleyeceğiz.

Sürükleniş Filmi Konusu

Tami Oldham ve Richard Sharp tarihin en feci kasırgalarından birine yakalanacaklarını tahmin etmemişlerdir. Kasırga sonrasında Tami uyanır ve Richard’ı ağır yaralı, teknelerini de harabe halinde bulur. Kurtarılma umudu olmayan Tami, kendini ve sevdiği tek adamı kurtarmak için güçlü ve kararlı olmalıdır.

Yerli yapımlar “Deniz ve Güneş”, “Cin-i Ayet” bu hafta vizyona giriyor.

 

Haziran 2018 Filmleri 2. Hafta

İşte 8 Haziran Cuma günü izlemeye başlayacağımız filmler.

 

Borg McEnroe Filmi

Janus Metz’in yönettiği filmin oyuncu kadrosunda Sverrir Gudnason, Shia LaBeouf, Stellan Skarsgard ve Tuva Novotny’i izleyeceğiz.

Borg McEnroe Filmi Konusu

Film 1980 Wimbledon Turnuvası’nda karşılaşan iki rakip “Buz Borg” ve “Süper Velet’in yirmili yaşlarının başında, kariyerlerine mahkum oluşunu anlatıyor.

 

Hereditary – Ayin Filmi 

Ari Aster’in yazıp yönettiği bu korku filmini merakla bekliyorum. Filmin oyuncu kadrosunda Toni Collette, Gabriel Byrne, Alex Wolff ile Milly Shapiro’yu izleyeceğiz.

Ayin Filmi Konusu

Ailenin en yaşlı üyesi esrarengiz anneanne Ellen’ın ölümü sonrası kızı Annie, soy ağaçlarının uğursuz ve korkunç detaylarını keşfetmeye başlar. Aile üyeleri ardı ardına kötü ve uğursuz olaylar yaşamaktadır ve kendilerine miras kalmış bu lanetten kurtulmaya çalıştıkça, kaçınılmaz sona biraz daha yaklaştıklarını fark ederler.

 

Jurassic World: Yıkılmış Krallık Filmi – Jurassic World: Fallen Kingdom

J. A. Bayona’nın yönettiği filmin oyuncu kadrosunda Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, BD Wong ve James Cromwell’i izleyeceğiz.

Jurassic World: Yıkılmış Krallık Filmi Konusu

Tema parkı ve lüks tatil yeri olarak bilinen Jurassic World dinazorlar tarafından yok edileli dört yıl olmuştur. Nublar Adası yeryüzündeki son dinozorların ormanlarına sığındığı, insanlar tarafından terk edilmiş bir yer haline gelmiştir. Adanın uykuda olan yanardağı birden harekete geçince, Owen ve Claire adada kalmakta olan son dinazorların soyunun tükenmesini engellemek için bir kurtarma kampanyası başlatır.

Yerli yapımlar “Zohak”, “Tatlı Bela”, “Cumali Ceber 2: Allah Seni Alsın” bu hafta vizyona giriyor.

 

Haziran 2018 Filmleri 3. Hafta

İşte 15 Haziran Cuma günü izlemeye başlayacağımız filmler.

 

Yabani Filmi – Wildling

Fritz Böhm’ün yönettiği filmin oyuncu kadrosunda Bel Powley, Brad Dourif, Liv Tyler ve James Le Gros’u izleyeceğiz.

Yabani Filmi Konusu

Anna doğduğundan beri babası olarak bildiği bir adam tarafından evlerinin tavan arasında büyütülmüştür. Adam, Anna’nın geçmişini öğrenmemesi adına her şeyi yapmıştır. Ama Anna, polis memuru Ellen’ın kanatları altında gerçek dünya ile tanıştığında, sıradan biri olmadığını anlar. Normal bir hayata uyum sağlayamayan Anna, kendisini ormanın vahşi özgürlüğünün çekimine kapılmış bir halde bulur. Bir taraftan da içinde artarak büyüyen kan arzusunu anlamlandırmaya çalışmaktadır.

Yerli yapımlar “Aklın Gözü”, “Üç Harfliler: Beddua” ve “Dümdüzz Adam” bu hafta vizyona giriyor.

 

Haziran 2018 Filmleri 4. Hafta

İşte 22 Haziran Cuma günü izlemeye başlayacağımız filmler.

 

Antisosyal 2 Filmi – Antisocial 2

Cody Calahan’ın yönettiği ve  Chad Archibald ile birlikte yazdığı bu korku filminde Michelle Mylett, Stephen Bogaert ve Josette Halpert’i izleyeceğiz.

Antisosyal 2 Filmi Konusu

Sam’in bebeğinin çalınmasının üzerinden yıllar geçer. Social Redroom adlı bir web sitesi, virüsten etkilenen kullanıcılar tarafından istila edilir ve Sam bu sitede arama yapmaya başlar. Genç bir kız olan Bean ile arkadaş olan Sam, Redroom Virüs’üne çare bulmaya çalışan bir tesiste yakalanır. Tesise kitlenen ve burada işkence gören Sam’in Redroom sitesindeki güncelleme tamamlanmadan tesisten kaçıp, saldırının son aşamaya geçmesini önlemesi gerekir.

Canavar Filmi – Beast

Michael Pearce’ın yazıp yönettiği dram türündeki filmde Jessie Buckley, Johnny Flynn ve Geraldine James’i izleyeceğiz.

Canavar Filmi Konusu

27 yaşında genç bir kadın olan Moll, hala ailesi ile birlikte küçük bir adada yaşıyor olmaktan çok sıkılır. Ailesinin baskıcı tavırlarından artık iyice usanan Moll, onlardan kurtulmanın hayalini kurar. Özgür ruhlu biri olan Pascal ile tanıştığında Moll için yepyeni bir dünyanın kapıları açılır. Pascal ile birlikte ilk defa yaşadığını hisseden genç kadın artık gözünü karartır ve ailesinin yanından ayrılır. Fakat Pascal bir dizi cinayetin baş şüphelisi olarak tutuklandığında her şey bambaşka bir hal alır.

Yerli yapımlar “Hadi Ya”, “Dua Et Kardeşiz”, “Düğüm Salonu” bu hafta vizyona giriyor.

 

Haziran 2018 Filmleri 5. Hafta

İşte 29 Haziran Cuma günü izlemeye başlayacağımız filmler.

 

Doğmamış Filmi – Still/Born

Brandon Christensen’in yönettiği bu korku türündeki filmde Christie Burke, Jesse Moss, Rebecca Olson ve Jenn Griffin’i izleyeceğiz.

Doğmamış Filmi Konusu

Mary sonunda hamile kalmayı başarmıştır ancak doğum sırasında ikizlerinden biri hayatını  kaybeder. Başına gelen bu sarsıcı durum diğer bebeğinin de kötü bir ruh tarafından tehlikeye atılabileceğini düşündürür. Kafasında dönmeye başlayan bu düşünce Mary’yi çok korkutur, adeta çılgına döndürür.

 

Sicario: Day of the Soldado Filmi

Stefano Sollima’nın yönettiği aksiyon türündeki filmde Josh Brolin, Benicio Del Toro, Catherine Keener ve Isabela Moner’i izleyeceğiz.

Sicario: Day of the Soldado Filmi Konusu

Uyuşturucu kartelleri, teröristleri ABD sınırından kaçak yollarla geçirmeye başlayınca, federal ajan Matt Graver, Alejandro’yla iletişime geçer. Ailesi bir kartel patronu tarafından öldürülen Alejandro’nun görevi, mevcut durumu kızıştırmaktır. Alejandro, durumu alevlendirmek için kartel patronunun kızını kaçırır. Fakat kız, sivil zayiat olarak görülmeye başlayacak ve kızın kaderi ise bu iki adamın ellerinde olacaktır.

 

Kaçış Planı 2: Hades Filmi – Escape Plan 2: Hades

Steven C. Miller’in yönettiği bu aksiyon türündeki filmde Sylvester Stallone, Dave Bautista, Jaime King ve West Chatham’ı izleyeceğiz.

Kaçış Planı 2: Hades Filmi  Konusu

Ray, 3 yılın ardından “The Tomb” isimli kaçması imkansız hapishaneden kaçmayı başarmıştır ve kaçışının ardından birinci sınıf güvenlik forumu düzenlemiştir. Fakat Breslin’in ekibinden dövüş ustası Shu insan üstü kavgaların döndüğü Hades olarak bilinen bilgisayarlı tekno terör labirentinde kaybolur. Breslin, arkadaşını bu akıl almaz makineden mutlaka kurtarmalıdır. Çok teferruatlı bir plan yapar.

Yerli yapımlar “T.İ.İm.”, “Araf 2” bu hafta vizyona giriyor.

 

Mayıs 2018 Filmleri‘ne aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 

Mayıs 2018 Filmleri

 

 

 

Şimdiden hepinize iyi seyirler dilerim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir