İncehesap Çoklu Ödeme Sistemi’ni hayata geçiriyor

İncehesap yeni hizmeti Çoklu Ödeme Sistemi ile tek bir siparişte iki ayrı kredi kartı veya banka kartıyla ödeme yapmak mümkün hale geliyor.

Kullanıcılara toplam tutarı ikiye bölerek siparişlerini tamamlama fırsatı veren sistem, kart limiti sorunu yaşayan ya da ödemelerini istediği gibi yönetmeyi tercih edenler için özel olarak geliştirilmiş.

İncehesap Çoklu Ödeme Sistemi’ni hayata geçiriyor

Gaming hazır sistemlerden profesyonel oyuncu ekipmanlarına kadar geniş bir yelpazede binlerce teknoloji ürünü sunan İncehesap, yeni ödeme sistemini hizmete sundu.

Çoklu Ödeme Sistemi, online alışverişte kart limiti sorunu yaşayan ya da alışveriş sırasında iki farklı kredi kartı kullanarak ödemelerini istediği gibi yönetmeyi tercih eden kullanıcılar için özel olarak hazırlandı. İncehesap.com’un hayata geçirdiği bu yeni sistem, tek bir siparişte iki ayrı kredi kartı veya banka kartıyla ödeme yapmayı olanaklı kılıyor. Kullanıcılar alışverişlerinin toplam tutarını tek bir kartla ödemek yerine, tutarı ikiye bölerek ayrı ayrı, iki kartla ödeme işlemini tamamlayabiliyor. Bu parçalı ödeme kolaylığı ise tüketicilerin tüm ihtiyaçlarını tek bir seferde karşılayabilmelerini sağlıyor.

Çoklu Ödeme Sistemi’nin getirdiği diğer bir avantaj ise iki ayrı kartla ödeme yaparken aynı zamanda isteyen kullanıcıların taksitlendirme seçeneğinden de yararlanabilmesi. Bu şekilde kullanıcılar farklı bir kredi kartından nakit avans kullanarak diğer kartlarına limit açmak zorunda kalmadan ve nakit avans faizine takılmadan rahatça ödemelerini yapabiliyorlar. İşlerini genişletmek ya da evlerindeki teknoloji ihtiyacını karşılamak isteyen kullanıcılar Çoklu Ödeme Sistemi ile aile üyeleri ya da yakınlarıyla ortaklaşa alışveriş yapma imkanına da kavuşmuş oluyorlar. 

Yeni başlattıkları Çoklu Ödeme Sistemi’ne ilişkin bilgi veren İncehesap.com Kurucu Ortağı Nurettin Erzen, “Uygulamaya aldığımız bu yeni hizmet Türkiye için de ilklerden. Söz konusu sistemin öncülerinden olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi. Sistemin son derece basit işlediğini de vurgulayan Erzen, “En basit haliyle sistem, ödemenin iki farklı kart ile yapılabilmesini sağlıyor. Örnek vermek gerekirse 2 bin 500 TL’lik bir ürünün siparişini ödeme anında kullandığınız birinci karttan bin 500 TL, ikinci karttan ise bin TL olarak çekebiliyoruz. Bu dönemde, özellikle de limit sıkıntısı yaşayan kullanıcılar için büyük bir kolaylık sağlamaktayız” şeklinde konuştu.

11 – 17 Mayıs 2020 tarihleri arasında #FinTech alanında öne çıkan haberleri ve gündem başlıklarını yazımda bulabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir