Ömür Boyu Garantili Şarj Kablosu Anker PowerLine+

Ömür boyu garantili şarj kablosu Anker PowerLine+ ile tanışın. Dünyaca ünlü şarj teknolojileri üreticisi Anker’in sunduğu sunduğu kabloyu deneyimledim.

Cihaz kutusundan çıkan şarj kabloların kısa süre içinde yıpranarak işlevini yitirmesi hepimizin sık karşılaştığı, en önemli sorunlarından biri. Şarj teknolojilerinde global lider olan Anker, dünyanın en hızlı ve dayanıklı Powerline+ örgülü şarj/data kablosu ile inovasyona öncülük ediyor. 

Yakın zaman öne kullanmaya başladığım PowerLine+, diğer kablolara göre de en az yüzde 20 zaman kazandırıyor. Anker PowerLine+ ile ilgili detay bilgileri aşağıda bulabilirsiniz. 

Ömür boyu garantili şarj kablosu Anker PowerLine+

Şarj teknolojilerinde global lider olan Anker, taşınabilir bataryalar, şarj cihazları, hoparlör, kulaklık, kablosuz teknolojiler ve akıllı ev elektroniği alanında tüketicinin beklentilerini etkin biçimde karşılıyor Anker ayrıca Soundcore, Eufy, Nebula ve Roav markalarıyla da tüketicilerin ihtiyaç duyduğu kaliteli, yüksek performanslı ve akıllı teknolojileri pazara sunuyor. 

Dünyanın En Hızlı ve Dayanıklı Şarj Kablosu olan PowerLine+, üstün şarj ve malzeme kalitesini erişilebilir fiyatla tüketiciye sunuyor. Rakiplerine göre 10 kat uzun ömür sunan bu kabloyu Android ve iOS cihaz sahipleri gönül rahatlığıyla kullanabiliyor.

Ömür boyu garantili şarj kablosu Anker PowerLine+ ile tanışın.

Tasarımıyla trende uygun

Hem data kablosu hem şarj aleti olarak kullanabileceğiniz Anker PowerLine+’ın örgü gövdesi, dayanıklılığın somut göstergesi. Kopmaları ve kırılmaları engelleyen örgü gövde, Anker PowerLine+’ın dayanıklılıkta iddiasını ortaya koyduğu gibi trend bir görünüme de sahip.

Taşıma çantası koruma sağlıyor

Anker PowerLine+, kolay açılıp kapanabilen sade tasarımlı taşıma çantası ile birlikte geliyor. Dayanıklılığı üst seviyeye çıkaran taşıma çantası, istenmeyen hasarlara karşı koruma sağladığı gibi ihtiyaç anında Anker Powerline+’ın kolayca bulunabilmesini sağlıyor.

Ömür boyu garanti sunuyor

Çelikten daha güçlü ve çok daha hafif bir madde olan kevlar ile örülmüş olan ve fiber teknoloji ile üretilen Anker PowerLine+, ömür boyu garanti sunuyor. 10.000 defadan fazla eğme bükme testinden başarıyla geçmiş olması da kullanıcısına ömür boyu eşlik edeceğini gösteriyor.

Tüm cihazlarla uyumlu

Anker’in ömür boyu garanti sunan kablosu Anker Powerline+, hız konusunda da çok başarılı! Powerline+, şarjda en az yüzde 20 zaman kazandırıyor. Anker Powerline+, geniş çaplı kablolar sayesinde düşük direnç yakalayarak daha hızlı şarj imkânı sunuyor.

Dayanıklılıkta rakipsiz

10.000 defadan fazla eğme bükme testinden geçtiği halde hasara uğramayıp performansında da herhangi bir düşüş olmayan Anker Powerline+, en dayanıklı USB kablosu olduğunu ortaya koyuyor.

Her şarjda, MFI sertifikalı olmayan kablolara göre en az yüzde 20 zaman kazandıran Anker PowerLine+ USB kablo, kurşungeçirmez kevlar fiber, çift katlı koruyucu kaplama ve güçlendirilmiş bağlantı noktalarıyla dayanıklılıkta rakiplerinden farkını ortaya koyuyor. En kaliteli malzemeden üretilmiş olan Anker Poweline+, 80 kilodan fazla dirence dayanabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir