Saç Rengi Değiştirme Uygulaması

Saç renginizi değiştirmek istiyor, ancak yakışıp yakışmayacağına emin olamıyorsanız sizin için harika ve ücretsiz bir uygulama önerim var.

 

Hepimiz zaman zaman değişikliğe ihtiyaç duyarız.

Saçlarımızı kestirmek geri dönüşü olmayan bir pişmanlığa sürükleyebilir oysa saç renginizi değiştirmek büyük farklılık yaratır ve kestirmekten daha az risklidir.

 

sac_rengi_degistirme_uygulamasi2

 

Saç Rengi Değiştirmenin Riskleri

Saç rengini değiştirmek riskler taşır. Geri dönüşü her zaman vardır ama karar vermesi zordur. Tenimize gidecek saç rengini belirlemek kolay değildir. “Bak bu renk sana çok yakışır” diyen dostlarımızı ilgiyle dinler ancak iş uygulamaya geldiğinde cesaretimizi yitiririz. Kuaförlerimiz bu köklü değişim konusunda her zaman yönlendirir ama hayal kırıklıklarımızın en büyük sebebi de kendileridir.

 

sac_rengi_degistirme_uygulamasi

 

Bana en çok yakışacak saç rengini nasıl bulurum?

Eğer teninize en çok yakışacak saç rengini merak ediyorsanız “Hair Color” uygulamasını denemenizi öneririm. iOS ve Andorid tabanlı cihazlarınızda kullanabileceğiniz bu ücretsiz uygulama, kendi fotoğrafınız üzerinde saç rengi denemenizi sağlıyor.

Temel saç renklerini deneyebileceğiniz uygulama üzerinden dilerseniz arkadaşlarınıza “saç rengim nasıl olmuş” diye sorma şansınız da var.

Saç Rengi Değiştirme Uygulaması “Hair Color” ücretsiz ve denemek istediğiniz renk konusunda size fikir veren iyi bir uygulama. Kullanımı ise çok basit…

 

sac_rengi_degistirme_uygulamasi3

Saç Rengi Değiştirme Uygulamasının Kullanımı.

Uygulamayı yükledikten sonra, yakın plan bir fotoğrafınızı seçiyor ve saç hattınızı belirliyorsunuz. Fikir verecek temel renkler ücretsiz bir şekilde kullanıma sunulmuş ancak daha farklı tonlar denemek isterseniz ek ücret ödeyerek bu olanağa sahip oluyorsunuz.

 

 

Uygulama aynı zamanda “Öncesi & Sonrası” kolajları oluşturmak için de oldukça pratik bir çözüm sunuyor.

Android Cihazınızda Hair Colour uygulamasını kullanmak için tıklayın.

iOS Cihazınızda Hair Colour uygulamasını kullanmak için tıklayın.

 

 

 

  1 Yorum

  1. Avatar Ümit GÜNEŞ   •  

    Oldukça başarılı bir uygulama, renk tonlarını vs. çok iyi ayarlamakta benzeri programlar bu konuda fazlasıyla başarısız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir