Thalia Midnight Rose Serisi

Gelin sizi Thalia Midnight Rose Serisi ile tanıştırayım.

Doğal içerikli ürün sevenlerin favorisi yeni seri cildinizde arındırıcı bir etki yaratacak.

Binlerce yıldır aşkın ve güzelliğin simgesi olan gül, Thalia Natural Beauty’nin Midnight Rose Arındırıcı ve Dengeleyici Serisi ile yeni bir anlam buluyor.

Thalia Midnight Rose Serisi, Thalia Natural Beauty markasının en yeni ürün gamını oluşturuyor. Thalia Natural markası, gücünü doğallıktan alan ve kostik, paraben, koruyucu gibi zararlı içeriğe yer vermeyen ürünler üretiyor ve %100 yerli sermaye.

Karma ve yağlıya dönük ciltler için geliştirilen bu yeni seri; yaprağıyla, özüyle, yağıyla ve suyuyla bir güzellik kaynağı olan gül çiçeğinin özleri ile formüle edilmiş.

 

 

Thalia Midnight Rose Serisi

Thalia Natural Beauty’nin yüz temizleme köpüğü, yüz temizleme suyu & tonik, yüz kremi, vücut losyonu, el kremi ve doğal sabundan oluşan Midnight Rose Arındırıcı ve Dengeleyici Serisi, yüzde yüz doğal ve sağlığa zararlı hiçbir katkı maddesi içermiyor.

Gül, antik çağlardan beri güzelliğe ulaşmanın en çok tercih edilen yollarından biridir. Bunun sebebi, gülün sadece harika bir görünüme ve kokuya sahip olması değildir. Doğal bir antibakteriyel olan gül, yaprağıyla, özüyle, yağıyla ve suyuyla en doğal güzellik kaynağıdır.

 

Gülün cilde faydaları

 • İçeriğinde C vitamini ve antioksidan özelliği bulunan gül, cildi gençleştirir ve canlandırır. Kırışıklıkların giderilmesini de destekleyen doğal bir mucizedir.
 • Gül, harika bir nemlendiricidir, içeriğinde bulunan doğal yağlar ise cilde kolayca nüfuz eder.
 • Gül cildi sıkılaştırır, esneklik kazandırır, gözeneklerin açılmasını sağlar, cildi pürüzsüzleştirir. Aynı zamanda etkili bir cilt temizleyicisidir.
 • Gözaltı morluklarının ve torbalarının giderilmesine yardımcı olur.
 • Bu şifalı çiçek antibakteriyel özelliğiyle cildi tedavi de eder. Cildinizi şişlik, kızarıklık, akne ve egzama gibi enfeksiyonlardan arındırıcı özelliktedir.
 • Cilt lekeleriyle savaşır. Cildi sakinleştirir ve dinlendirir.
 • Güneş yanıklarına karşı koruyucu etkisi bulunur.
 • Kan dolaşımını hızlandırır ve selülitlere karşı etkili bir çözümdür.

 

Gülün menşei

Aşkın simgesi gül, binlerce yıl öncesinden bugüne her zaman en bilinen ve en sevilen çiçeklerden biri olmuştur. Sayısız çeşidi ve rengi, mis gibi kokusu ile gül, sevgiyi anlatmanın en güzel aracıdır.

Gülgiller (rosaceae) familyasından olan gül (rosa), fosil kaynaklara göre 35 milyon yıllık bir geçmişe sahiptir. Gülün menşei tam olarak bilinmiyor ama genel kanı Orta Asya ve Asya olduğu yönündedir. Türkiye’de yabani olarak 23 çeşit gül yetişir. En yaygın gül türü yabani güldür. Gül suyu ve gül yağı çıkarılmasına en uygun güller ise pembe renkli olanlardır. Ünlü Isparta gülü ise gül suyu üretiminin bir numaralı kaynağıdır.

 

 

Thalia Natural Beauty Midnight Rose Serisi

Doğal ve sağlığa zararlı hiçbir katkı maddesi içermeyen Thalia Natural Beauty, yepyeni Midnight Rose Serisi ile gül özlerinin doğal arındırıcı bakımını sunuyor. Ürünler hayvanlar üzerinde test edilmemiş, SLS, SLES, paraben, parafin, hayvansal yağ, kostik gibi insan sağlığına zararlı maddeler içermiyor.

 • Thalia Natural Beauty Midnight Rose Arındırıcı ve Dengeleyici Yüz Temizleme Köpüğü: Ürün, içeriğindeki zengin gül suyu ve sabun içermeyen özel formülü sayesinde yüzünüzü nazikçe temizler. Yoğun ve kremsi köpük dokusu ve gülün yumuşak notaları sayesinde cildinizde temiz, taze ve arınmış bir his bırakır. Sabah ve/veya akşam nemli yüzünüze masaj yaparak uygulayın, su ile durulayın.
 • Thalia Natural Beauty Midnight Rose Arındırıcı ve Dengeleyici Yüz Temizleme Suyu & Tonik: Gül suyu içeren Thalia Natural Beauty Midnight Rose Arındırıcı Yüz Temizleme Suyu & Tonik, tek bir adımda yüzünüzü, gözlerinizi ve dudaklarınızı temizler, makyajdan arındırır ve yumuşatır. Ferahlatıcı dokusu cildi canlandırır. Arınan ve beslenen cildiniz pürüzsüzleşir ve duru bir görünüme kavuşur. Özel gül kokusuyla eşsiz bir deneyim sağlar.
 • Thalia Natural Beauty Midnight Rose Arındırıcı ve Dengeleyici Yüz Kremi: Ürün, gül suyu ile zenginleştirilmiş özel formülüyle cildinizin hem yağ kontrolünü hem de ihtiyacı olan doğal nemi sağlar. Cilt yorgunluğunu gidermeye, çevresel etkenlere karşı cilt bariyerinizin desteklenmesine yardımcı olur. İnce dokusu sayesinde yağlı his bırakmadan kolayca emilir, cildin parlamasını önlemeye ve duru bir görünüm kazanmasına destek olur.
 • Thalia Natural Beauty Midnight Rose Arındırıcı ve Dengeleyici Vücut Losyonu: Ürün, içeriğindeki gül suyu sayesinde cildinizin ph değerini korumaya ve canlandırmaya yardımcı olur. Hoş kokusu ve ipeksi dokusuyla cildinizi tüm gün boyunca neme doymuş ve ferah hissedersiniz.
 • Thalia Natural Beauty Midnight Rose Arındırıcı ve Dengeleyici El Kremi: Ürün, gül suyu ve E vitamini içeren özel formülüyle  kuru ve yıpranmış elleri yağlı his bırakmadan besler, onarır ve yaşlanmaya karşı korumaya yardımcı olur. Ellerinize kadifemsi yumuşaklık kazandırır ve tırnaklarınız güçlenmesini destekler.
 • Thalia Natural Beauty Midnight Rose Arındırıcı ve Dengeleyici Doğal Sabun: Ürün, cilt yüzeyindeki kirin ve fazla yağın ortadan kaldırılmasına, tıkalı gözeneklerin temizlenmesine yardımcı olur. Cildin daha temiz, rahat, pürüzsüz ve sağlıklı görünüm kazanmasını destekler. Kurutmayan özel formülü ve gül suyunun doğal nemlendirici etkisi sayesinde yüz ve vücut bakımınızda her gün güvenle kullanabilirsiniz.

 

Thalia Natural Beauty

Gücünü doğadan ve teknolojiden alan Thalia Natural Beauty markasının en yeni ürün gamı olan Midnight Rose Serisi ürünleri denemenizi öneririm.

Ürünleri incelemek için buradaki linki Midnight Rose (Gülsuyu) özlü kullanabilirsiniz.

 

Formülünde Japonların efsanevi kiraz çiçeği olan sakura’ya yer verilen ve yaşlanma karşıtı olan Thalia Sakura Serisi hakkında merak edilenleri aşağıdaki yazımda bulabilirsiniz.

 

Thalia Sakura Serisi ile Tanışın

 

Fayda görmeniz dileğiyle.

  1 Yorum

 1. Pingback: Thalia Aloe Vera Serisi ile Tanışın - Fundalina

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir