HBO Dizileri Artık BluTV’de İzlenebilir

HBO Dizileri Artık BluTV’de İzlenebilir. BluTV, zengin içeriklerine HBO’nun tüm dünyada milyonlarca kişiyi ekrana kilitleyen dizilerini de dahil etti.

Dizi tutkunları artık Game of Thrones’un tüm sezonlarının yanı sıra Westworld, Entourage, Sex and the City, The Sopranos’u da BluTV’de izleyebilecek. Çok yakında True Detective, The Leftovers, Chernobyl ve Six Feet Under gibi merakla beklenen içerikler izleyicilerle buluşacak.

BluTV, zengin içeriklerine HBO’nun beğenilen dizilerini de dahil etti.

Game of Thrones, Westworld, Entourage, Sex and the City, The Sopranos gibi dünya çapında milyonlarca kişinin tutkunu olduğu HBO yapımı diziler artık BluTV’de de izleyicilerle buluşuyor. True Detective, The Leftovers, Chernobyl ve Six Feet Under gibi popüler HBO dizileri de tüm bölümleriyle yakında BluTV’de yerini alacak.

HBO Dizileri Artık BluTV’de İzlenebilir

Westeros’un mistik toprakları ve Yedi Krallık’ın kontrolü için mücadele eden 9 soylu ailenin taht oyunlarını ve düşmanlıklarını anlatan Game of Thrones, tüm sezonlarıyla BluTV’de yerini alıyor.

Yapay zekâların kullanıldığı bir eğlence parkında bir grup robotun bilinç kazanması ve ardından yaşananları konu alan Westworld, son 10 yılın en eğlenceli dizileri arasında görülen Entourage, milyonlarca kadının tutkunu olduğu efsanevi dizi Sex and the City ve İtalyan-Amerikan mafya ailesi olan Soprano ailesini konu alan televizyon efsanelerinden olan The Sopranos BluTV’den izlenebilecek.

HBO Dizileri Artık BluTV’de İzlenebilir

True Detective, The Leftovers ve fazlası tüm bölümleriyle yakında BluTV’de izlenebilecek

Her sezon farklı cinayet ve polis soruşturmasıyla birlikte polislerin sırlarla dolu kişisel hayatlarına odaklanan True Detective ve dünya nüfusunun %2’sinin ani bir şekilde kaybolduktan üç yıl sonra geri kalan bir grup insanın hikayesini anlatan The Leftovers BluTV’de yayına girmeye hazırlanıyor. Cenaze evi işleten bir ailenin, babalarının ölümüyle birlikte değişen hayatlarını anlatan Six Feet Under ve insanlık tarihinin gördüğü en büyük felaketlerden olan Ukrayna’daki Çernobil nükleer santralindeki patlamayı ve yaşananları anlatan Chernobyl gibi başarılı yapımlar yakında tüm bölümleriyle BluTV’de yayına girecek.

Mayıs 2020’de Ne izlesek diyenlere Film Önerilerim var.

Netflix üzerinden izleyebileceğiniz film ve dizileri sizin için derlemiştim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir