Mayıs 2020’de Ne izlesek diyenlere Film Önerileri

Mayıs 2020’de Ne izlesek diyenlere Film Önerilerim var. Bu defa Netflix üzerinden izleyebileceğiniz film ve dizileri sizin için derledim. 

Malum basın gösterimleri yapılamıyor ve COVID-19 sebebiyle mümkün olduğunca evlerimizde kalmaya çalışıyoruz. Bu defa Netflix üzerinden izleyebileceğiniz film ve dizileri sizin için derledim. 

Mayıs 2020’de Ne izlesek diyenlere Film Önerileri

COVID-19 sebebiyle basın toplantılarının ve basın gösterimlerinin yapılamadığı, iş hayatının neredeyse durduğu şu günlerde üretmemek olmaz. Bu vesile ile sizlere iyi geleceğini düşündüğüm filmleri ve dizileri de ara sıra paylaşmaya devam edeceğim. 

Hazırsanız başlayalım. 

All day and a night – Tüm Gün ve Bir Gece filmi 

Joe Robert Cole tarafından yazılan ve yönetilen dram türündeki film 1 Mayıs’tan itibaren Netflix üzerinden izlenebilir. Filmin oyuncu kadrosunda Jeffrey Wright, Ashton Sanders ile Regina Taylor’ı izleyeceğiz. Filmin konusuna gelinde. 

All day and a night filmi konusu

Rap yapma hayali ile tutuşan ancak bir çete savaşı sonrasında müebbet hapis ceza alan Jahkor, tutuklanmasından önceki günleri, çocukluğunu ve kendisini suça teşvik edenleri hatırlar. 

All day and a night filmi fragmanı

Benim Hikayem Belgeseli

Michelle Obama’nın hayatına, umutlarına ve diğer kişilerle kurduğu bağları gözler önüne seren belgesel 6 Mayıs’tan itibaren Netflix üzerinden izlenebilir. 

Mamma Mima! Here We Go Again

Meryl Streep, Pierce Brosnan ve Colin Firth’i buluşturan bu romantik müzikal 7 Mayıs’tan itibaren Netflix üzerinden izlenebilir. 

Breaking In – Gece Saldırısı Filmi

James McTeigue’nin yönettiği aksiyon gerilim türündeki film, 11 Mayıs’tan itibaren Netflix üzerinden izlenebilir. Filmin oyuncu kadrosunda Gabrielle Union, Billy Burke ile Richard Cabral’ı izleyeceğiz. 

Breaking in – Gece Saldırısı Filmi Konusu

Shaun’ın çocuklarıyla birlikte merhum babasının güvenlikli çiftlik evinde yapmayı planladığı tatil, saldırganların eve girmesiyle birlikte bir hayatta kalma mücadelesinde dönüşür.

Gece Saldırısı Filmi Fragmanı

Seni Seviyorum Aptal Filmi – Te quiero, imbécil

Laura Mana tarafından yönetilen İspanyol yapımı komedi türündeki film 15 Mayıs’tan itibaren Netflix üzerinden izlenebilir. Filmin oyuncu kadrosunda Quim Gutiérrez, Natalia Tena ile Alfonso Bassave’ı izleyeceğiz. 

Seni Seviyorum Aptal Filmi Konusu

Aynı gün içinde hem kız arkadaşını hem de işini kaybeden 30’lu yaşlarındaki Marcos’un tüm yaşamı altüst olur. Çocukluk arkadaşı ve bir internet gurusunun yardımıyla metroseksüel olmaya karar veren  Marcos, hayatını yeniden yaratmaya çalışır. 

Seni Seviyorum Aptal Filmi Fragmanı

The Wrong Missy – Yanlış Missy Filmi 

Tyler Spindel’in yönetmen koltuğunda olduğu romantik komedi türündeki film, 13 Mayıs’tan itibaren Netflix üzerinden izlenebilir. Filmin oyuncu kadrosunda Lauren Lapkus, Sarah Chalke ile David Spade’i izleyeceğiz. 

Yanlış Missy Filmi Konusu

Tim rüyalarındaki kadın olan Missy’i şirket tatiline davet ettiğini zanneder. Ancak yanlışlıklar daha önce kötü bir randevu yaşadığı başka bir kadınla mesajlaştığını farkeder. 

Yanlış Missy Filmi Fragmanı

Mayıs 2020’de Netflix üzerinden izleyebileceğiniz diziler ve türlerine gelince;

White Lines 

Manchester’lı bir DJ’in İbiza’da gizemli bir şekilde kaybolmasından yirmi yıl sonra cesedi ortaya çıkar ve kız kardeşi olayın perde arkasını öğrenmek için sırlarla dolu adaya gider. 

Snowpiercer 

Dünyada yaşanan bir felaketle birlikte dünya artık buzla kaplı çorak bir araziye dönüşmüştür. Hayatta kalan insanlar ise dünyanın çevresini dolaşan devasa bir trende yaşamak zorunda kalır.

Te Eddy 

Günümüz Parisi’nin renkli ve çok kültürlü mahallelerinde geçen The Eddy, zor durumda olan bir barın sahibini, barın orkestrasını ve şehirde karşılaşacakları tehlikeleri merkezine alıyor.

Hollywood

Ryan Murphy ve Ian Brennan’ın yeni mini dizisi, II. Dünya Savaşı sonrası Hollywood’ta bedeli ne olursa olsun başarıya ulaşmaya çalışan bir grup oyuncu ve sinemacı adayının mücadelesini anlatıyor.

Space Force

ABD Silahlı Kuvvetleri’nin yeni kurduğu Uzay Bölüğü’ne atanan bilim insanları, Beyaz Saray’den gelen beklenmedik bir emir ile aya gidip orada hakimiyet kurmak üzere harekete geçer. Yapımcılığını Steve Carrel ve Greg Daniels üstleniyor.

Dead to me (2.sezon)

Jen ve Judy, arka bahçelerindeki kanlı sürprizin ardından hayatlarına devam edip bir yandan da karanlık bir sırrı gizli tutmak için çabalar. Kasabaya yeni gelen sürpriz bir ziyaretçi ve peşlerini bırakmayan Dedektif Perez yüzünden ise hayatlarında hiç olmadıkları kadar riskle boğuşurlar.

Yüksek irtifa – Into the night

Güneş ışınlarına maruz kalan herkes ölmeye başlar. Dünyada bir felaket senaryosu yaşanırken Brüksel’den kalkan gece uçuşundaki yolcular, hayatta kalmak için canları pahasına savaşır. 

Medyatik Davalar

Medyatik Davalar, tarihin en dramatik davalarını ve medyanın bu davalarda kararları nasıl etkilemiş olabileceğine ışık tutuyor.

Valeria

İşinde ve evliliğinde kriz yaşayan bir yazar, üç yakın dostuna sığınarak onlardan destek alır. Elisabet Benavent’in romanlarından uyarlandı.

Eğlenceli Tarih Dersleri

Bilimsel gelişmeler, toplumsal hareketler ve dünyayı değiştiren keşifler infografik tablolar ve arşiv görüntüleriyle tarih dersine dönüşür.

Workin’ Moms – 4. Sezon

Anneler çocuklarını, eşlerini, işlerini ve en önemlisi kendilerini savunmaya başladıklarında değişim rüzgârları esmeye başlar.

Restaurants on the Edge – 2. Sezon

Uzmanlar, dünyanın dört bir yanındaki restoranları kurtarma görevlerine devam eder. Biraz cesaret ve bolca tadilatla mucizeler yaratılabilir.

Mayıs 2020’de Ne izlesek diyenlere Film Önerilerimi Netflix platformu üzerinden seçtim. 

Nisan 2020’de Ne izlesek diyenlere Film Önerilerimi aşağıdaki yazımdan hatırlayabilirsiniz.

Şimdiden hepinize iyi seyirler dilerim. 

  2Yorum

  1. Pingback: HBO Dizileri Artık BluTV’de İzlenebilir - Fundalina

  2. Pingback: YouTube Film Festivali Başladı - Fundalina

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir