Mart 2020 Filmleri 

Mart 2020 Filmleri için hazır mısınız? Gelin Mart ayında vizyona girecek filmlere birlikte bakalım, ajandamızı ayarlayalım.

Mart 2020 Filmleri 

İşte gösterim tarihleri, fragmanları ve konuları ile birlikte Mart 2020 Filmleri.

Mart 2020 Filmleri 1. Hafta

6 Mart 2020 Cuma gününden itibaren izlemeye başladığımız filmler aşağıda. 

Yokuş Aşağı Filmi -Downhill

Nat Faxon ile Jim Rash’ın yönetmen koltuğunda olduğu komedi dram türündeki filmin oyuncu kadrosunda çok sevdiğim oyuncular Will Ferrel ile Julia Louis-Dreyfus bulunuyor. 

Yokuş Aşağı Filmi, Ruben Östlund’un Force Majeure filminin yeniden çevrimi. Film, çocuklarını da alıp gittikleri kayak tatilinde, hayatlarını ve ilişkilerini sorgulamalarına sebep olan çarpıcı bir hadise atlatan Billie ve Pete çiftinin hikayesini anlatıyor.

Hayal Adası Filmi – Fantasy Island

Jeff Wadlow’un yönetmen koltuğunda olduğu korku türündeki filmin oyuncu kadrosunda Maggie Q, Micael Pena ve Lucy Hale bulunuyor. 

1970’lerin aynı isimli popüler televizyon dizisinden uyarlanan film, tropik bir adada oldukça afili ve gizemli bir tatil köyünün sahibi olan Mr. Roarke’ın burada misafirlerine yaşattıklarını konu alıyor.

Seberg Filmi

Benedict Andrews’in yönetmen koltuğunda olduğu gerilim biyografi türündeki filmin oyuncu kadrosunda Kristen Stewart, Margaret Qualley ve Zazie Beets bulunuyor. 

Film, 60’ların sonunda insan hakları hareketi ve Black Panther oluşumuna verdiği destekten ötürü gözetim baskısını şiddetli bir şekilde uygulamaya koyan J. Edgar Hoover yönetimindeki FBI’ın radarına giren Jean Seberg’ün hayatının bu trajik kısmını konu alıyor. 

Bu hafta vizyona giren yerli yapımlar ise; “Sabit Kanca: Son Soru”, “Mendilim Kekik Kokuyor”, “Zengo”, “Nuh Tepesi” ve “El-Deccur”.

Mart 2020 Filmleri 2. Hafta

13 Mart 2020 Cuma gününden itibaren izlemeye başladığımız filmler aşağıda. 

Bloodshot: Durdurulamaz Güç Filmi – Bloodshot

Dave Wilson’ın yönetmen koltuğunda olduğu fantastik aksiyon türündeki filmin oyuncu kadrosunda Bin Diesel, Eliza Gonzalez ve Sam Heughan bulunuyor. 

Film, bir çatışma sırasında öldürüldükten sonra gizli bir teşkilat tarafından hayata, birtakım özel güçlerle birlikte döndürülen Ray Garrison’ın, öldürülmüş olan karısının intikamını almaya çalışmasını konu alıyor. 

Mürit Filmi – The Lodge

Severin Fiala ile Veronika Franz’ın yönetmen koltuğunda olduğu gerilim korku türündeki filmin oyuncu kadrosunda Riley Keough, Richard Armitage ve Alicia Silverstone bulunuyor. 

Film, evlenmek üzere olduğu Richard ve onun iki çocuğuyla birlikte sükunet vadeden tenha bir kasabada kış tatiline çıkan Grace’in, yakında üvey anneleri olacağı Mia ve Aidan ile samimi bir ilişki kurmaya çalıştığı sırada kaldıkları evde gerçekleşen ürkütücü olayları konu alıyor. 

Bu hafta vizyona giren yerli yapımlar ise; “Müstakbel Damat” ve “Malazgirt 1071”.

Mart 2020 Filmleri 3. Hafta

20 Mart 2020 Cuma gününden itibaren izlemeye başladığımız filmler aşağıda. 

Sessiz Bir Yer 2 Filmi – A Quiet Place: Part II

John Krasinski’nin yazıp yönettiği filmin ilki büyük bir yankı uyandırmış ve devam için hepimizi merak içinde bırakmıştı. Fragmandan izlediğim kadarıyla ilk filmin ötesinde, soruları yanıtlayan bir yapım izleyeceğiz. Bilim kurgu korku türündeki filmin oyuncu kadrosunda Emily Blunt, Millicent Simmonds ve Cillian Murphy bulunuyor. Filmin konusuna gelince; ölümcül olayları evlerinden takip eden Abbott Ailesi (Emily Blunt, Millicent Simmonds, Noah Jupe) bu sefer dış Dünya’daki vahşetle yüzleşmek ve hayatta kalmak için, kendilerini sessiz olmaları gereken bir savaşın içinde bulurlar. Bu bilinmeyen ve tehlikeli maceraya adım atarken onları, ses ile avlanan yaratıklar dışında, yol boyunca pusuda bekleyen başka tehditlerin de olduğunu hızlı bir şekilde farkederler.

Bu hafta vizyona giren yerli yapımlar ise; “Seni Bulacam Oğlum!”, “9 Kere Leyla” ve “Adanış Kutsal Kavga”.

Mart 2020 Filmleri 4. Hafta

27 Mart 2020 Cuma gününden itibaren izlemeye başladığımız yerli filmler; “Tam Kafadan – Karavan”, “Zebun”, “Mahalleden Arkadaşlar” ve “Kaçak Avcılar”.

Şubat 2020 Filmlerini hatırlamak isterseniz, yazdığım yazıya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Şimdiden hepimize iyi seyirler dilerim 🎬. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir