Temmuz 2018 Filmleri

Temmuz 2018 Filmleri için hazır mısınız?

Gelin Temmuz ayında vizyona girecek filmlere birlikte bakalım, ajandamızı ayarlayalım.

Temmuz 2018 Filmleri

İşte gösterim tarihleri, konuları ve fragmanları ile Temmuz 2108 Filmleri.

Temmuz 2018 Filmleri 1. Hafta

İşte 6 Temmuz Cuma günü izlemeye başlayacağımız filmler.

Hayalet Hikayeleri Filmi – Ghost Stories

Jeremy Dyson ile Andy Nyman’ın yönettiği filmin oyuncu kadrosunda Andy Nyman, Paul Whitehouse, Alex Lawther ve  Martin_Freeman’ı izleyeceğiz.

Korku gerilim türündeki filmin konusuna gelince

Hayalet Hikayeleri Filmi Konusu

Profesör Goodman doğaüstü olaylara inanmayan bir akademisyendir. Şüpheci bir psikolog olan Goodman, bu düşüncesini sarsacak türden olaylar yaşadığında ise her şey bir anda değişir. İçinde üç farklı ürpertici hikayenin bulunduğu, uzun süredir kayıp olan bir dosyaya rastlar ve hikayeler profesörün mantığını sınar. Mezarın ötesinden gelen bu dosya, kuşkucu profesörü ürpertici hikayelerin peşine düşmeye zorlayacaktır.

Ant-Man ve Wasp Filmi

Uzun zamandır merakla beklediğimiz Ant-Man geri dönüyor. Üstelik Wasp ile birlikte.

Peyton Reed’in yönetmen koltuğunda olduğu filmin oyuncu kadrosunda Paul Rudd, Evangeline Lilly ve Michael Douglas’ı izleyeceğiz.

Ant-Man ve Wasp Filmi Konusu

Scott Lang hem bir süper kahraman hem de bir baba olarak yaptığı seçimlerin sonuçlarıyla boğuşur. Hayatının iki yanını da dengede tutmaya çalışan Scott, hem iyi bir baba, hem de sorumluluk sahibi kahraman Ant-Man olmak için çabalar. Tam bu sırada Hope van Dyne ve Dr. Hank Pym acil bir görevle kapısını çalarlar. Scott bir kez daha kostümünü giymeli ve The Wasp ile işbirliği yaparak geçmişindeki sırları çözmek için işe koyulmalıdır.

 

Çılgın Baskın Filmi – Raid Dingue

Dany Boon’un yönettiği aksiyon komedi türündeki filmin oyuncu kadrosunda Alice Pol, Dany Boon, Michel Blanc ve Yvan Attal’ı izleyeceğiz.

Çılgın Baskın Filmi Konusu

Polis memuru olan Johanna’nın en büyük hayali, tehlikeli operasyonlarda görev alan özel bir time girebilmektir. Hayalini gerçekleştirmek için bir özel timin elemelerine başvurur. Fakat başvurduğu birimin şefi bir kadının özel timi yavaşlatacağını düşünmektedir. Johanna, hayallerine kavuşmak için her türlü zorluğun üstesinden gelmek için çabalar, olaylar gelişir.

 

Yerli yapımlar “Deliha 2”, “Dua Et Kardeşiz”, “Karantina XII” bu hafta vizyona giriyor.

Temmuz 2018 Filmleri 2. Hafta

İşte 13 Temmuz Cuma günü izlemeye başlayacağımız filmler.

 

Terminal Filmi

Vaughn Stein’in yönettiği gerilim türündeki filmin oyuncu kadrosunda Margot Robbie, Simon Pegg, Mike Myers ve Dexter Fletcher’ı izleyeceğiz.

Terminal Filmi Konusu

Terminal, büyümekte olan isimsiz bir şehrin karanlık merkezinde geçiyor. Film, şeytani bir görevi yerine getiren iki suikastçıyı, ölümcül bir hastalıkla mücadele eden bir öğretmeni, gizemli bir hademeyi ve iki farklı hayat süren meraklı bir garsonu konu ediyor.

 

Korkuluk Filmi – Scarecrows

Stu Stone’un yönettiği bu korku filminin oyuncu kadrosunda ve Mike Taylor, Hanna Gordon, Umed Amin ve Maaor Ziv’i izleyeceğiz.

Korkuluk Filmi Konusu

Gizli bir kıyı gölünün bulunduğu bölgeye doğru doğa yürüyüşe çıkan bir grup gencin yörede uğursuz olarak bilinen bir mısır tarlasından geçmekten başka çareleri yoktur. Ancak bu mısır tarlasının, çevredeki insanlarla pek ilişki kurmayan sahibi çiftçinin tarlasından izinsiz geçenleri birer korkuluğa dönüştürüp çürümeye bıraktığından gençlerin haberleri yoktur. Çevrede dolaşan çeşitli söylentilere göre bu mısır tarlasına bir kez giren bir daha çıkamaz.

 

Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili

Genndy Tartakovsky’nin yönetimindeki bu animasyonon seslendirme sanatçıları Adam SandlerSelena GomezKathryn Hahn

Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Konusu

Bu yaz Drac, kendi otelinde herkese tatil hizmeti vermek yerine, ilk kez kendisi de tatile çıkacak. Drac ve takımı için tatil, lüks yolcu gemisinde ve ay ışığında çok hoş başlar. Ancak bu rüya tatil, Mavis’in, babasının ilgi duymaya başladığı, geminin kaptanı Ericka’nın, karanlık bir sır sakladığını fark etmesiyle kâbusa döner.

 

Gökdelen Filmi – Skyscraper 

Rawson Marshall Thurber yönettiği bu aksiyon gerilim türündeki filminin oyuncu kadrosunda Dwayne Johnson, Neve Campbell ve Pablo Schreiber’ı izleyeceğiz.

Gökdelen Filmi Konusu

FBI Rehine Kurtarma Takım lideri ve eski bir asker olan Will Ford artık gökdelenlerin güvenliğini değerlendirmek için görevlendirilir. Çin’deki görevi sırasında dünyanın en uzun ve en güvenli binası ateşler içinde kalınca tüm suç onun üzerine atılır. Artık aranan bir adam olan Will, yangının sorumlularını bularak adını temizlemeli ve binanın içinde sıkışıp kalmış olan ailesini ateş hattından kurtarmalıdır.

Yerli yapımlar “Cici Babam”, “Bende Kal”, “Kapalak Kızı” bu hafta vizyona giriyor.

 

Temmuz 2018 Filmleri 3. Hafta

İşte 20 Temmuz Cuma günü izlemeye başlayacağımız filmler.

 

İlk Arınma Gecesi Filmi – The First Purge 

Gerard McMurray’nin yönetmen koltuğunda olduğu bu korku gerilim türündeki film, serinin en başını konu alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda Y’lan Noel, Lex Scott Davis, Joivan Wade’i izleyeceğiz.

İlk Arınma Gecesi Filmi Konusu

Önümüzdeki ‘Bağımsızlık Günü’nde, Amerika’nın her yıl gerçekleşen, 12 saatlik kanunsuzluğunun doğuşuna tanıklık etmeye hazır mısınız?

İlk Arınma Günü. ‘Amerika’nın Yeni Kurucuları’ suç oranını yılın geri kalanında yüzde birin altında tutmak için saldırganlığı bir geceliğine açığa çıkaran, sosyolojik bir teoriyi tecrit edilmiş bir toplulukta deniyorlar. Fakat zalimlerin şiddeti, ötekileştirilenlerin öfkesiyle karşılaşınca olayın etkileri şehir sınırlarından ülke çapına yayılıyor.

 

Alita: Savaş Meleği – Alita: Battle Angel

Robert Rodriguez’in yönettiği bu aksiyon macera türündeki filmin oyuncu kadrosunda Jennifer Connelly, Eiza González, Rosa Salazar ve Christoph Waltz’ı izleyeceğiz.

 

Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz Filmi – Mamma Mia! Here We Go Again

Ol Parker’ın yönettiği bu müzikalin oyuncu kadrosunda Meryl Streep, Pierce Brosnan ve Colin Firth’i izleyeceğiz.

Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz Filmi Konusu

Film, geçmişte kurulan ilişkilerin günümüzde yankılandığını göstermek üzere zamanda bir ileri bir geri giderken James, genç Donna rolünü canlandıracak. Genç Rossie ve genç Tanya rollerini ise Alexa Davies (X + Y) ve Jessica Keenan Wynn (Broadway’s Beautiful) canlandıracak. Genç Sam’i Jeremy Irvine (Savaş Atı) canlandırırken genç Bill’i Josh Dylan (Müttefik), genç Harry’yi de Hugh Skinner (Kill Your Friends) canlandıracak.

 

Sibirya Filmi – Siberia

Matthew M. Ross’un yönetmen koltuğunda olduğu bu gerilim türündeki filmin oyuncu kadrosunda Keanu Reeves, Molly Ringwald ve Ana Ularu’yu izleyeceğiz.

Sibirya Filmi Konusu

Lucas elmaslı ticaret yapan ABD’li bir ticaret adamıdır. Kaynağı belirsiz olan nadir mavi elmasları satmak için Rusya’ya gider. Yaptığı anlaşma çökmeye başlarken Rus bir kafe sahibi Katya ile küçük bir Sibirya kasabasında yakınlaşır. Lucas’la Katya’nın ilişkisi derinleşirken, Lucas kendisini kurtarmayı başaramadığı elmas ticaretinin tehlikeli dünyasını da keşfedecektir.

Pablo Escobar’ı Sevmek Filmi

Fernando León de Aranoa’nın yönetimindeki filmin oyuncu kadrosunda Javier Bardem, Penélope Cruz ve  Peter Sarsgaard’ı izleyeceğiz.

Biyografik belgesel türündeki filmde Kolombiyalı gazeteci Virginia Vallejo’nun Pablo Escobar ile bir ilişkisine odaklanıyor.

Pablo Escobar’ı Sevmek Filmi Konusu

Escobar 80’li yıllarda Kolombiya’nın zordaki insanlarının hayatını iyileştirme çabaları ile ün kazansa da, Virginia ilişkileri ilerledikçe Escobar’ın Kolombiya’daki suç imparatorluğunu kontrol edip uyuşturucuyu tüm ABD’ye yayma gücünü anlamaya başlar.

Başkan Belisario Betancur’un ABD ile işbirliği yaparak Escobar’ı durdurmaya çalışması ve onu Kolombiya dışında yargılamak için iade etme kararı ile, Escobar’ın ülkedeki bütün politikacı ya da sivil düşmanlarını ortadan kaldırmak için başlattığı, her şeye hükmetme isteğini açığa çıkaran bir savaş başlar. Kariyeri ve itibarı Escobar tarafından yok edilen Virginia, ya Escobar ya da düşmanları tarafından öldürülecek ya da öldürülmeden önce Narkotik ajanı Shepard’ın Escobar’ı durdurmasına yardım etmeyi göze alacaktır.

Pablo Escobar’ı Sevmek Filmi Fragmanı

 

Yerli yapımlar “Dört Köşeli Üçgen”, “Fenomen”, “Eski Köye Yeni Adet”, “Büyülü Konakta Ruh Çağıran Gençlerin Hazin Hikayesi” bu hafta vizyona giriyor.

Temmuz 2018 Filmleri 4. Hafta

İşte 27 Temmuz Cuma günü izlemeye başlayacağımız filmler.

 

Mission: Impossible Yansımalar Filmi – Mission: Impossible – Fallout

Christopher McQuarrie’nin yönettiği bu aksiyon filminin oyuncu kadrosunda Tom CruiseRebecca Ferguson ve Henry Cavill’i izleyeceğiz.

Mission: Impossible Yansımalar Filmi Konusu

Görevimiz Tehlike serisinin bu 6. devam filmini uzun zamandır merak ve heyecanla bekliyorduk.

Ethan Hunt (Tom Cruise) ve IMF ekibi (Alec Baldwin, Simon Pegg, Ving Rhames) ile aşina olduğumuz bazı dostları (Rebecca Ferguson, Michelle Monaghan) yolunda gitmeyen bir görevden sonra zamana karşı yarışmak zorunda kalır. Filmde, Henry Cavill, Angela Bassett, ve Vanessa Kirby bir kez daha yönetmen koltuğunda yapımcı Christopher McQuarrie’ın yer aldığı dinamik kadroya katılıyor.

 

Dev Avcısı Filmi – I Kill Giants

Joe Kelly’nin çok satan çizgi romanından uyarlanan filmin yönetmen koltuğunda Ander Walter’s bulunuyor. Filmin oyuncu kadrosunda Madison Wolfe, Zoe Saldana ve Imogen Poots’u lzeyeceğiz.

Dev Avcısı Filmi Konusu

Barbara Thorson için hayat hiç de kolay değildir. O, kendi dünyasından çok canavarların dünyasına ilgili duyar. Herkese karşı meydan okuyan, dobra ve yalnız bir genç kız olan Barbara, evde ablası Karen’a hayatı zindan eder. Onun giderek artan endişe verici tavırları okulun psikoloğu Molle’nin de dikkatinden kaçmaz. Norveç Warhammer oyununu yanından ayırmayan Barbara’nın tek amacı hem gerçek dünyadaki hem de hayal dünyasındaki canavarları öldürmektir.

Dev Avcısı Filmi Fragmanı

Madame Filmi

Amanda Sthers’in yönetmen koltuğunda olduğu romantik komedi türündeki filmin oyuncu kadrosunda Toni Collette, Harvey Keitel, Rossy de Palma’yı lzeyeceğiz.

Madame Filmi Konusu

Paris’te bir malikaneye taşınan Bob ve Anne, sosyeteden dostlarını akşam yemeğine davet eder. Çift 12 kişilik bir davetli listesi oluşturmuştur fakat son dakika eklenen bir konuk sayının 13’e çıkmasına neden olur. Sayıyı değiştirmeye karar veren ev sahibi, hizmetçisi Maria’nın da yemeğe katılmasını sağlayarak sayıyı 14’e çıkarır. Ancak önemli bir şartı vardır; Maria’nın yemek boyunca aristokrat bir zengin gibi davranması gerekmektedir. Yemek boyunca rol yapan Maria, sanat uzmanı olan konuk David ile yakınlaşınca olaylar farklı şekilde gelişmeye başlar.

Madame Filmi Fragmanı

 

Yerli yapımlar “Bizim Köyün Şarkısı”, “Kabir Azabı” ve “Yaşar Kemal Efsanesi” bu hafta vizyona giriyor.

 

Şimdiden hepinize iyi seyirler dilerim.

  1 Yorum

  1. Pingback: Gökdelen Filmi - Skyscrapper - Fundalina

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir